Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kicsit nem inkorrekt mikor...

Kicsit nem inkorrekt mikor egy autót úgy hirdetnek meg, hogy "a felni nem jár hozzá/megegyezés tárgya? "

Figyelt kérdés

Ahogy nézem a használtautós hirdetéséket gyakran találkozok olyanokkal,hogy gyönyörű felnik az autón, és akkor a leírás végén oda teszi,hogy már eladta,nem jár az autóhoz,megegyezés tárgya.

Akkor miért nem úgy fotózza le ahogy adja?

Tudom,nem akarja lecserélni egy kép kedvéért a gyári felnire a kerekeket, de akkor is, nekem ez nem szimpatikus.

Mintha 2 aranytömböt tennék a műszerfalra,lefotóznám és odaírnám,hogy az aranytömb nem jár hozzá.

De annyira más az összhatás mikor 200 ezres felniken áll az autó meg amikor az 50 ezres gyári van rajta.


2014. dec. 28. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Dehát nem is értem, ha neked a felni feldobja az autót, akkor olcsón megveszed máshonnan. Bármelyikre. Miért felni alapján nézel autót?
2014. dec. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem felni alapján veszek autót, de mint mondtam a kép az első ami alapján megnézek egy kocsit, ha képen nem néz ki jól akkor milyen lehet élőben?Fontos a fotózás,ez le is van írva a használtautón, külön pont van erre, hogy hogyan fotózzuk az autót mert segít az eladásban.

Minden autó jobban néz ki egy 100 ezres felnivel mint egy 50 ezres gyárival.

Ha jobban néz ki azt nézem meg először, és akkor olvasom,hogy ja bocsi,ezt nem adom, ezt se, és akkor képzeld el az autót ezek nélkül, megéri?!

Túlzással,de olyan hogy van egy piros BMW-m de nincs kedvem lefotózni, letöltök az internetről egy képet amin egy ugyan oylan BMW van mint az enyém, csak az éppen kék, és feltöltöm,hogy az enyém is ugyan iylen csak ezt kézpeld el pirosban.

Én szeretném azt ltáni a képen amit kapok, ahogy írták úgy még elmegy ha mellékeli a kéept azokról a felnikről amiekt hozzáad, de ha csak annyit,hogy "gyári felnikkel adom" akkor az nem korrekt.

2014. dec. 28. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!