Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen traktort ajánlanátok 5...

Milyen traktort ajánlanátok 5 millió körül, ami nem zetor, meg mtz, hanem valami nyugati?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, aminél nem túl egetverően magasak az árak a szervívezést illetően, van alkatrész, megbízható. Természetesen használtakra gondolok, valami régebbi nyugatira

2014. dec. 28. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Steyr elég jó. Nem is az alkatrészárakkal van a baj, hanem maga a szereléssel, sokszor nem boldogulnak vele, vagy egyszerűen nem lehet találni alkatrészt a közelben, hanem mondjuk a gyártól kell rendelni jó drágán, jó esetben lejön 2 hét múlva, és addig áll a traktor. Na képzeld el ezt mikor a legjobban kéne a trakor.
2014. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz, majd megnézem, már régebbi traktorok esetén is nagyon el vannak szállva az árak, meg engem mindig zavar, hogy ha esetleg nem olyan gyakori típus, vagy valami, akkor csak nehezen lesz alkatrész, stb. Azért túl drágán szervízelhetőt se szeretnék...
2014. dec. 28. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek nyugati ha nincs pénz. Annyiból veszel egy jó állapotú zetort aminek még megfizethető(gondolom) az ára.
2014. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

JD xx50-es számúak, Fiat 180 lovas, Case IH 51xx.

Így hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2014. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy még Fergé 3070-3095, vagy az utána következő szériák.
2014. dec. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eleve nem ártana tudni mekkora és milyen felszereltséggel kell. Egyébként nem sok különbséget fogsz látni. Az árak magasabbak alkatrész terén mint egy MTZ-nél, cserébe töredéke annyit kell cserélni. Az kamu, hogy hetekig kell várni az alkatrészekre. Ugyanúgy pár nap alatt meghoznak mindent Európából, mint ha személyautóhoz keresnél.


Azt kell eldönteni, milyen teljesítmény kell, és milyen felszereltséggel. Akkor lehet megnézni, hogy milyen évjárat lehet érdekes. Aztán utána lehet nézegetni, hogy milyen márkák/szériák jöhetnek szóba. Jd drága, sokat, eszik és drága az alkatrész is. New Holland TM széria hulladák, viszont az M örökös. Case-IH jó választás lehet (steyr ugyanaz csak más színben). Lehetne sorolni.

2014. dec. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Persze, sokszor a sarki boltban is találsz bizonyos alkatrészeket, vagy ha szerencséd van, komplett váltót szerzel 2 nap alatt bármilyen gépbe. De vannak olyan kis apró alkatrészek, amiket bizony nagyon nehéz beszerezni, ráadásul olcsó dolgok, de a traktor mozgásképtelen nélküle. Dolgoztam én is apám traktorán eleget, és jártunk mi is már igy, szóval tudom miről van szó.

2014. dec. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!