Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda accord vagy civic?

Honda accord vagy civic?

Figyelt kérdés

Szeretnék autót venni. Első autó volna és a honda nagyon közel áll hozzám, így mindenképp azt akarok venni. (Motorozom és eddig a hondával vannak a legjobb tapasztalataim)

Tudom a két kocsi teljesen különböző. Leginkább civicet szeretnék, csak azokat inkább veszik kezdő autósok és jobban szét vannak hajtva, ezért is gondoltam az accordra. Vagy a civicből keressek szerintetek egy jó állapotút? És az egyik és másik kocsiból is milyet érdemes venni, mekkora motorral? Max ilyen 4-500at szánok rá. Más márkát ne írjatok légyszives. Használata leginkább városban, valamint két város közötti ingázás lenne (gödöllő-bp). Ritkán hosszab utak.


2014. dec. 29. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvétve vannak még szép Civic-ek, igaz, azoknak meg is kérik általában az árát. Ha mégis találsz egyet és nem sajnálod azt a kis plusz pénzt (500 körül talán már esélyes), akkor becsüld meg nagyon, mert rendkívül jól összerakott gép. Az Accordot nem ismerem annyira, de szerintem az is Hondásan megbízható.
2014. dec. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!