Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Linkelnétek egy részletes...

Linkelnétek egy részletes motortér rajzot ( alkatrészek megnevezésével ) Fiat Punto II autóhoz? Én nem találok sehol.

Figyelt kérdés
Igazából fagyállót akarom megnézni, ha kell utántölteni. Meg szélvédőmosó folyadékot is. Az tényleg jó megoldás ha a -65 celsius fokig tűrő szélvédőmosó folyadékot fele víz arányban keverem tehát kb -30 fokig fogja bírni, keverek hozzá kis ecetet is? Állítólag nagyon jó az ecet hatása mindenféle szennyeződésre!
2014. dec. 30. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem volt nehéz megtalálni ezt:

[link]


A fagyálló ablakmosó pedig csak addig fagyálló a megadott hőmérsékletig, amíg a tartályban van, ha kispricceled a szélvédőre, akkor először a benne lévő alkohol (ettől fagyálló) párolog el, és menet közben szépen ráfagy a szélvédőre, főként reggel, amíg hideg. Az ecet biztosan jó, de a bekevert szélvédő mosó folyadékban van minden ami kell. Bár én a Clin-t jobban szeretem, de csak nyáron használom vízzel felöntve.

2014. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiegészítés: Folyadékszintek ellenőrzése 133. oldal.
2014. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod.

A fagyállót nem akarom én kispriccelni szélvédőre, arra az automósó folyadék van.

Fagyállót desztillált vízzel leírásnak megfelelően keverve hűtőfolyadékként kérdeztem télre felkészülve. Holnap akarom átnézni, nehogy meglepetés érjen és már nem az igazi a fagyálló hatásfoka.

2014. dec. 30. 18:49
 4/5 anonim ***** válasza:

"A fagyállót nem akarom én kispriccelni szélvédőre, arra az automósó folyadék van."


Valami gond van a szövegértéseddel?


Mintha ezt írtad volna:

"Az tényleg jó megoldás ha a -65 celsius fokig tűrő szélvédőmosó folyadékot fele víz arányban keverem tehát kb -30 fokig fogja bírni, keverek hozzá kis ecetet is?"


Vajon hogyan kerül a szélvédőmosó folyadék a szélvédőre, ha nem nyomod ki rá? Tudod, az ablaktörlő kar segítségével.

2014. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, igazad van! Köszönöm hogy válaszoltál! Zöld kéz :)
2014. dec. 30. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!