Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kaptam 10 liter olajos benzint...

Kaptam 10 liter olajos benzint az arányokat nem tudom de elég kávé szine volt nos beleöntöttem a kocsiba és én ugy gondolom az a baj mert azóta nem indul. Ez okozhat e kárt vagy valamit?

Figyelt kérdés

2014. dec. 30. 19:21
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
az a poén hogy utószerelő adta és mondta max jobban fog kicsit füstölni az nem volna baj csak elkéne indulnia .hisztizni hisztizik meg teker is az öninditó kivéve a gyertyákaz jön is kifele a benzin felhö minden ngyertya nyilásbol de valamiért nem akarja az igazságot ma öntöttem rá 4.5 liter tiszta 95 ös benzint ....
2014. dec. 30. 20:51
 12/16 A kérdező kommentje:
kicsit pontositok nem azért hogy jobban érezzem magam csak hogy hátha lesz segitség ami nem fáj annyira ... amit kaptam üzemanyag szine háááát kicsit erős teáé volt de átlátszó
2014. dec. 30. 21:08
 13/16 anonim ***** válasza:

Ne magyarázd meg, a következmények szempontjából mindegy.

Hibáztál.

2014. dec. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Először is: akitől azt kaptad még véletlenül sem nevezhető autószerelőnek. Hacsak nem azért adta, mert rosszul megy a bolt mostanság és kellenek munkák.

Másodszor: Hogy lehet ennyi eszed? Attól, hogy öntesz rá, még a dzsuva ott marad. Azt bele sem szabadott volna önteni, de ha már beleöntötted és nem indul a kocsi, akkor legalább leengedni. Ha le lenne ülepítve és megszűrve, akkor még jó lehetne mosóbenzinnek, de másra már nem jó. Ez lesz a tanulópénz.

(Amúgy meg ha van indítózásra benzinfelhő, akkor jó eséllyel a motorba került, nem fogta meg a szűrő mindet.)

2014. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Beviz Elek ***** válasza:

Sajnos baja nem lesz tőle a kocsinak, pedig te egy játékautót sem érdemelnél meg.


A rendszert ki kell takarítani, új benzinszűrő, tiszta benzin, mehetsz tovább

2014. dec. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hogy lett benzines az olaj? 2t keverek motorok tankja max 10-15l es a fukaszahoz is max 20l kannaba tartjuk a kevereket.

Semmi baja nincs kwverektol a 4t nek ha tiszta 2t olaj de mivel nemindul be kitudja mit kaptal, rozsda, fagyallo, hajtomu olaj, gazolaj, viz, akarmi lehet benne...

Szerelo vagyok es mentem el kutig keverekkel, sot a generalozott blokkkoknal is osszes uj alkatreszt 2t szintetikussal kenve kell beszerelni.

Par liter minosegi 2t kevereknek nincs szamottevo korom kezodese, gondoljatok at a kopott 4t motorok olajfogyasztasat! Es a 4t olaj adalekoltsaga mas, ott nagyobb a koromkezodes.

Szerintem atbaxtak teged es pancsolt vegyest kaptal amiben minden van, lehet orosz katonai arcszesz is XD

2015. jan. 2. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!