Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lidl. S ultimate speed akkuölt...

Lidl. S ultimate speed akkuöltő miért jelez egyszerre zöldet feltöltött állapotot mikor üres az akku?

Figyelt kérdés
2015. jan. 1. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szar a töltő? Szar az akksi?
2015. jan. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kapcsold vissza 12 voltra xD
2015. jan. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan XS töltőm van, de az a nagyon lemerült akkut hibásnak jelzi és nem kezdi meg a töltést. Ilyenkor kénytelen vagyok egy hagyományos töltővel elkezdeni és később áttenni az okosra. Szerintem nálad is ez lehet a probléma.
2015. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor analizálná..
2015. jan. 1. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Felettébb tapló vagy a válaszolókkal, de én meg perverz vagyok, hátha nekem is beszólsz!


Vegyél elő egy feszültségmérő műszert és mérd meg az akku kapcsai között a feszültséget. Aztán tegyél rá 10-20W terhelést és mérd meg újra. Esetedben valószínű, hogy terheletlenül jó feszültséget mérsz - és azt látja a töltő is - miközben terhelten a feszültség lezuhan, ahogy a cellahibás akkumulátoroknál lenni szokott.


Annak pedig egyáltalán nincs jelentősége, hogy a töltőt a tecsóban vagy a Lidl-ben vetted-e.

2015. jan. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!