Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek eladó kivont...

Van valakinek eladó kivont rendszámtáblája?

Figyelt kérdés
Gyűjtöm a rendszámokat,tudom érdekes hobbi,de elég nehézkes találni ilyenféle dolgokat. Ha esetleg van valakinek akkor megvenném persze nem arany árba, meg hát persze ha megválik tőle.

2015. jan. 3. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Délután megyek nagyszüleim házához picit dolgozgatni, ha eszembe jut körbe nézek mert emlékeim szerint kell hogy legyen egy szlovák rendszám táblám amit még az ott élő nagybátyám forgalomból kivont autójáról van mert itt a nagyszüleimnél szedtük szét. Meg kell legyen valahol egy magyarnak is mert tesóm 2 éve törte össze az autóját és annak az egyik rendszáma még teljesen ép a másik meg tuti pocsék állapotban van, de azt majd idehaza nézem meg. Meg lehet egyik haveromnak is van valami rendszámtáblája mert anno ők ilyenekkel dekorálták ki a garázsukat és lehet akad neki pár darab elfekvőbe mert úgy tudom sokat eladott ilyen gyűjtőknek. Meg nézz neten ilyen aukciós oldalakat biztosan találsz.

Ha lesz időm akkor megkeresem neked azt amit mondtam mert emlékeim szerint kell hogy legyen nálam.

2015. jan. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
van egy 2002-es E rendszámom!1 db
2015. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van is ilyen, nem túl gyakori. Elméletileg forgalomból kivonáskor kötelező leadni a rendszámot az "ocsmányirodában". Nem tarthatod meg emlékbe.
2015. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!