Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel jobb a Babetta gyújtás,...

Nagyimos kérdése:

Mivel jobb a Babetta gyújtás, mint az N51-es simsoné?

Figyelt kérdés
És mi a különbség az élettartamuk között?

2015. jan. 6. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jobb,csak szoktak Babetta tirisztoros gyújtást beépíteni Simsonba,ezáltal jobban pörgethető.

Legalább hamarabb tönkremegy a Simson ezáltal.

2015. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A babetta gyújtás nem megszakító vezérlésű, hanem indukciós. Nincs benne mechanikailag összeérő alkatrész, mint a simsonban ami nagyon sokat számít. Sokkal pontosabb, nem kopik el, nem kell utánállitani.
2015. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na most akkor kinek higgyek? :D
2015. jan. 7. 05:15
 4/5 anonim ***** válasza:

A babetta jelados gyujtasa a korszerubb, a mechanikus vezerles nelkulozese miatt. Az osszes benzines auto gyujtasa mar jelado vezerelt, nem pedig egy forgo butyok nyomkod egy kalapacsot,

ami folyton kopik es kenni kell. Az a tipikus baromsag, hogy mennyivel jobb a kalapacsos mert lehet az ut szelen szerelni igaznak igaz, de elvben hulyeseg, mert egy jo kondenzatoros gyujtas nem romlik el. A babettae nem a legjobb konstrukcio, gyakran beazott mert a muanyalg haza megrepedt par even belul.

2015. jan. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az 1-es vagyok.

Nekem megszakítós volt a Simsonom,rengeteget mentem vele,és sohasem kellett hozzányúlni a megszakítóhoz,de még a deklit sem kellett levenni.

Az igaz,hogy gyári német volt benne minden.

Lehetséges,hogy az utángyártott,rossz minőségű megszakítók,és gyújtásalkatrészek valóban rosszak.

(de a Babettáé is jó lehet,ugyan nekem sosem volt benne)

2015. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!