Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A1-et csináljak meg vagy A2-t?

Mentos kérdése:

A1-et csináljak meg vagy A2-t?

Figyelt kérdés
Májusba leszek 18 de már megvan a B-s jogsim megcsináljam kb. 30 ezerért a továbbképzést A1-re vagy inkább 100 ért A2-re ? Van egy MZ ts150-em (fölújításra szorul) és nem tudom hogy megérné-e eladni és venni egy 4 ütemű 125 köbcentist minthogy megcsinálni rá az A2-t ?

2015. jan. 8. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyobb ccm kategóriára szerezd meg a jogosítványt. Ha már motorozol és éppen jogsítványt szerzel akkor már érdemesebb a nagyobb motorra érvényes kategóriát megcsinálnod. A képzés ideje ugyannyi és a gyakorlati vizsga sem nehezebb.
2015. jan. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
"kb. 30 ezerért a továbbképzést" - nem értem mire gondolsz, vizsgáznod kell elméletből, és gyakorlatból is, hol jön ez ki 30ezerből?
2015. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!