Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó vásárlásakor...

Használt autó vásárlásakor inkább a karcosabb autókat keressük?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy ha kettő, teljesen egyforma autónak ugyan annyiba kerülnek, és az egyik karcos, a másik viszont szép, ápolt, akkor valószínű, hogy az ápoltnak lehet baja?


Mert ugye a karcoltat eleve helyre kell hozni, ami már költség. De inkább legyen karcos az autóm, minthogy "belső" problémái legyenek (motor, váltó stb).


Vagy nem jól közelítem meg a dolgokat?



2015. jan. 9. 19:45
 1/10 A kérdező kommentje:
használt autó, autó kereskedés
2015. jan. 9. 19:51
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
el vagy tévedve mint falusi kutya az aszfalton.........
2015. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de el ám..
2015. jan. 9. 19:58
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Attól a karcos is ugyanolyan hitvány lehet!

Én sem venném meg a karcos szutykot, főleg ha a "kinyalt" (mert ugye eladásra kiszokták vikszolni) ugyanannyi lenne.



Már csak azért is mert mi autóvétel előtt állnánk úgy félig-meddig.

2015. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy elég értelmes a leírásom. Bocsánat.
2015. jan. 9. 20:09
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Jártam már úgy, hogy vettem autót és néhány óvatos vegyszeres mosás után jöttek elő a karcolások. Ugyanis a vegyszeres mosás lehozza a kereskedő által a karosszériára fújt karceltüntető trutymókat.

Szóval kereskedőtől soha!

A magánemberek nem nagyon szokták összegányolni a saját autójukat (mert mindenki félti a sajátját). A kereskedő a karosszériára és a műszerfalra, a belsőre ráfúj mindenféle trükkös csodaszert és az eredmény az, hogy csodaautó lesz belőle (ez a külföldi kereskedőknél is szokás már 20 éve).

2015. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Ja és ha választani kell, akkor inkább legyen karcosabb (de akkor már ne kenjék le trutymóval), de nagyon jó állapotú törésmentes, mint törésből javított, nagyon sokat futott külsőleg csili-vili.
2015. jan. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És az az autó, amelyik eleve nincs lefújva ezekkel a trutyikkal, és mégis kereskedőnél van?
2015. jan. 9. 20:16
 9/10 anonim ***** válasza:
49%
ti inkább ne vegyetek semmit,mert ti vagytok azok a mindenbe belekötő,okoskodó,mindent mindenkinél jobban tudó,egy kőfelverődés javításából rögtön "ez egy totálkárból feltámasztott szar"-t kiabáló hozzá nem értő idióták
2015. jan. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzáértő válaszodat.
2015. jan. 9. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!