Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Suzuki Swifteknél létezik...

Régi Suzuki Swifteknél létezik több féle kuplung bowden?

Figyelt kérdés
1.3-as 94-es Swift Sedan. Az autósboltban elmondtam az adatait pontosan így és azt mondta, hogy a kombi illetve Sedan verziókban nincsen különbség, ezért vettem egy bowdent ez alapján. A szerelő kijött és elég sok kínlódás révén a kinyomó villán sikerült átnyomni majd rácsavarni az anyát, de az anya a bowden legvégén van. Az előző bowden viszont emlékszem rá, hogy félcentit túl lógott a villán és látszik is, megkopott a menet. Nem ugorhat le a csavar és ezáltal ugyan ott leszek ahol eddig vtam vagyis, hogy nem lesz jó a pedál? Nekem úgy tűnik, hogy rövidebb a bowden a kelleténél.

2015. jan. 10. 02:58
 1/3 A kérdező kommentje:
Am. már mentem vele, nem csúszik a kuplung és bár minimális de van holt játék.
2015. jan. 10. 02:59
 2/3 anonim ***** válasza:

eredeti-utángyártott...

amit leszedtél valószínűleg még eredeti volt, amit feltettél meg utángyártott xar. én anno a féltengelyvédő gumiharanggal sz.ptam nagyot. pedig csak egy félcentivel kellett volna hosszabra csinálniuk.


2. lehetőség, hogy mégis csak van közte különbség. legalább sedanhoz valót vettél?


3. mégis csak van különbség, de az eladó hülye volt és ezt nem tudta. engem nemrégiben a kipufogóval szivattak meg kishíján. végül a márkakereskedésben mondták meg hogy milyen kell hozzá, aztán olyat vettem (unixnál).

2015. jan. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2. nem, mert ahhoz elv. nincs külön...


De tavaly ablaktörlő mechanikát vettem bele, akkor megtudtam abból 5 féle van. Némelyiknél csak annyi különbség van, hogy az ablaktörlő motor forgó részéhez a lyuk kisebb... ebbe futottam bele 2. körben, de ott megoldást jelentett az, hogy ablaktörlő motort is vettem hozzá, nem kellett tovább keresgélni.


Ebben az eseten nem lehet mit tenni. Abban reménykedem, hogy nem lesz baj és később megnyúlik annyira, hogy beljebb lehet majd azt a csavart csavarni.

2015. jan. 10. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!