Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Dacia Duster? Vennétek egy...

Dacia Duster? Vennétek egy ilyet? Www.Hasznaltauto.hu/auto/dacia/duster/dacia_duster_1.6_i_16v . _1. tulajdonos. Lpg-8573030

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez az autó! Tudom, hogy Dacia de akkor is. Meg amúgy is Renault által felkarolt márka. Sokan szidják, fikázzák, de szerintem csak a régi „román" berögzöttség miatt. Mert csak a nyugati a jó autó...pffff

www.daciaklub.hu/e107_plugins/content/content.php?content.7



2015. jan. 13. 10:18
1 2
 1/18 szántóvető ***** válasza:

nem tudom hogy adott esetben vennék-e,de piacvezető itthon ez tény.

[link]

2015. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
a dacia jelenleg a piacon kapható legolcsóbb,legigénytelenebb autó!!és attól hogy a renault felkarolta,mi történt???ha erzsike néni szarul főz,hiába adsz neki zepter edénykészletet attól az még nem lesz jó,illetve azért mert vettél egy baromi drága sí felszerelést attól még nem fogsz tudni sielni!attól hogy a renault felkarolta,max annyi történt,hogy nem ment csődbe a gyár iletve megmaradt ez a név hogy dacia!de attól még egy ugyanolyan,többeiktől mérhetetlenül lemaradt,puritán,igénytelen,fapados autókat ont ki magából továbbra is!
2015. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
20%
az viszont kétségtelen hogy az emberek veszik!!
2015. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
10%
A múltkor felhavazott úton követtem egyet. Ez nem tudott egyenesen haladni, pedig később a lámpánál mellette állva láttam, hogy jófajta téli papucsokat lökött rá a gazdi. Nem női sofőr volt és nekem nem volt problémám az úttartással (fóka). Ránézésre látszik, hogy nem volt normális az sem aki tervezte, az sem aki jóváhagyta. Aki megveszi, saját magát jellemzi. Persze a magáét mindenki dícséri, különben nem tudna nyugodtan aludni, a tudattól, hogy mekkora baromságot követett el.
2015. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én simán vennék Daciát. A Duster-t mondják a legjobbnak, de én a gyerekek miatt egy Logan MCV-n gondolkodom. Ez már nem az a régi román márka, sőt, van, ahol Renault-ként árulják őket.
2015. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egy román Renault, én nem vennék, egy ismerősnek van kb egy éve, eddig szereti
2015. jan. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igen, vennék, de nem LPG-st, hanem dízel 4×4-et.
2015. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Na látjátok erről beszéltem....:)


2 hozzászóló is rendesen leminősítette itt, pedig lehet nem is próbálta még soha életében, hanem csak úgy innen-onnan hallott róla valamit..


[link]


Bárki bármit mond, nekem külsőre is nagyon tetszik, a motorja biztosan Renault most hogy a belső kialakításnál használtak olcsóbb műanyagokat, na bumm azt gondolom nem egy akkora hiba! Nem városi menőzésre kell, hanem TEREPRE!!! ENNYI...:)

2015. jan. 18. 19:43
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Na látod, akkor minek kérdezted? Szerintem egy szar, és ne vágj bele!
2015. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó hozzászóló!


Van közelebbi tapasztalod is a márkával kapcsolatban (rokon, ismerős, barát rendelkezik ilyen kocsival) vagy csak a jó öreg berögzött „sznob" hozzáállás miatt mondod amit mondasz??? Ami esetet leírtál, honnan tudod, hogy nem éppen a sofőr bénázása miatt volt? NEKEM AKKOR IS NAGYON BEJÖN! És most tényleg nem csak a nyomott ára miatt, szerencsére megtehetném, hogy egy drágább, NÉMET vagy BRIT terepjárót választok, de nekem ez tetszik...:)

Ajánlok figyelmedbe egy jó kis videót:

[link]

2015. jan. 20. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!