Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell szakszerűen beszerel...

Hogy kell szakszerűen beszerelni a dugattyút a hengerbe?

Figyelt kérdés
Derbi Senda-ról van szó, sehogy nem tudom össze rakni, mert a gyűrűk nem engedik hogy a hengerbe dugjam a dugattyút.

2015. jan. 15. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Van rá célszerszám
2015. jan. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom Derbinél hogy van, de Simsonnál egyszerű, oda fordítod a gyűrűt a nuthoz, ott össze tudod nyomni és bele tolod, igaz könnyebb 2 emberrel mint egyedül
2015. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyűrűket a dugattyúba kell nyomni és rákocogtatni a hengert. A gyűrű összenyomását legegyszerűbben egy meghengerelt lemezcsíkkal lehet elvégezni aminek a két végét kihajtod és fogóval össze húzod, így ráfeszül a dugóra és összenyomja a gyűrűket. Eztán a hengert rátéve bele lehet csúsztatni.
2015. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én az ujjaimmal nyomtam össze a gyűrűrűket és simán bement. Van rá célszerszám, de ilyen kis motoroknál kézzel is megoldható.
2015. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 feco14 válasza:
A a gyűrűt fordítsd az úgy nevezett " nut " hoz ott nyomd össze kézzel aztán nyomd bele a hengerbe csak az első gyűrűig utánna a másik gyűrűt is össze nyomod és azt is bele igazítod a hengerbe nem nehéz művelet.
2015. jan. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat.
2015. jan. 16. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!