Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bmw E46 318 i 2003as évjárat...

Bmw E46 318 i 2003as évjárat megbizható? Szépen megy? BMw érzés megvan benne is?

Figyelt kérdés
2015. jan. 20. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Viszonylag (BMW-hez képest) megbizható, a 143 lóerő pedig ha versenyre nem is, de nagyjából mindenre elég ha normálisan közlekedsz. BMW-s érzés alatt ha az alacsony üléspoziciót, meg a nagyon közvetlen kormányt érted, akkor az megvan ebben is. És akkor itt a végén odairnám, hogy nekem nem kéne, ha költséghatékony, átlagos benzinmotoros autó kell, akkor ne BMW-t nézz, hanem valami olcsóbb autót.
2015. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Presztízse legközelebb az E90-nek van, autózási élmény a 6 hengeres cápák legendájából tartja még magát, de egy 318i? Hagyjuk már, túlárazott szedán volt már amikor kijött.


Megnézni már nemfognak benne, és amiért kapsz egy nem széthullott darabot már jobb autózási élményt is kaphatsz.

2015. jan. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mégis milyen megbizhatóbbra gondolsz ami hasonloan erős és mered ajánlani?
2015. jan. 20. 17:04
 4/15 anonim ***** válasza:
2015. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És ez már sokkal megbizhatobb? Saját tapasztalat?Csak 1 no name márka,gyenge minőségu alkatrészekkel tele.Cáfolj meg h tévedek!
2015. jan. 20. 17:51
 6/15 anonim ***** válasza:
akkor vedd meg a bélyemwét,mert már úgyis kimosta valaki/valami az agyad,mert szerinted a 3 betűs bajor márkától nincs szebb meg jobb meg érzésebb.....
2015. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ja hogy neked az számít hogy neve legyen... akkor nincs miről beszélni...


nem tudom megfigyelted-e de ara a chevyre 5 év garancia van, a BMW-dre garantálom ráköltesz még pár százezret hamar

olcsó jó BMW nem létezik csak a presztizs ígérete hogy neked egy neves autód van

2015. jan. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát ennél értelmesebb kifejtésre gondoltsm,de úgy látom ez a sevrollllééé dolog Téged sem igazán győzött meg.5 év garancia,szükség is lehet rá,havonta ott hagyni,gyenge minőségű anyagokkal teli.Amugy BMWs válaszára gondoltam,nem rizsrakétáséra:)))
2015. jan. 20. 18:18
 9/15 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy itt miért gondolja mindenki azt akinek bmw-je van,vagy azt akar venni,hogy ha valaki ír a kérdéséhez annak suzukija vagy valami "rizsrakétája" van vagy ladája!
2015. jan. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit offoltok ész nélkül. BMWről kérdezett, nem Chevyről.


Megbízható az E46? Igen - ha nem lepusztítottat veszel.

Szépen megy? 50-90-110-130-at simán.

Nem tudom meg van-e benne a BMWs életérzés, tuti ott lesz a kesztyűtartóban valahol :D

2015. jan. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!