Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi érné meg jobban?

Mi érné meg jobban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Életem első autóját szeretném megvásárolni! A kérdésem annyi lenne hogy, nemrégiben kb. egy fél éve barátaimmal elmentünk egy kiállításra ahol voltak régi és új autók is a régiek közt voltak feltuningolt autók. Trabantok Ladák Wartburgok és nagyon felcsigáztak. Nagyon szépen össze voltak rakva tehát egyik másik kapott új motort el is vittek egy-két körre. Kérdezgettem a kedves tulajdonosokat azt mondták, hogy nagyjából 500 000 Ft környékén volt a felújítás, pl. egy Trabi kapott egy 1.6-os motort, gyönyörűen le volt fényezve stb. Az "újabb" autó-ról csak annyit hogy egy 6-7 éves 1.9-es dízel kb 1-1,5 milliós árban. Mit gondoltok melyik érné meg jobban, illetve, hogy eladásnál mennyit bukhatnék majd rajta Köszönöm a válaszokat előre is! :)

2015. jan. 22. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Inkább vegyél fiatalabb autót.
2015. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, az ilyen Trabikban meg hasonló régi autókban az a jó, hogy nem bukni fogsz rajtuk, hiszen még most emelkedik az áruk. De csak hobbiauónak jó, ha fiatal vagy, és szeretnél is kocsikázni, na ezek az autók nem arra valók, inkább hétvégi autónak alkalmasak, hogy vasárnap mész vele egy kört, és ennyi.
2015. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
A régi autóknak megvan a maguk varázsa, ha nem mindennapi használatra veszed meg. Kényelmi szempontból ugyanis fényévekre elmaradnak a 1,5 millás kocsiktól elvárhatótól.
2015. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
* Kényelmi szempontból és vezetési élmény szempontjából
2015. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is gondoltam ezekre. Meg (ha ne adj Isten) karambolozok egy Trabantal kevesebb esélyem van túlélni mint, egy arra már jobban felkészített autót.

Viszont attól még nagyon megtetszettek egyszer én is szeretnék egy ilyen "hobby" autót! :)

2015. jan. 26. 16:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó, én is szeretnék, lesz is hasonlóm, de csakis hobbinak, a mindennapokra másik autó kell.
2015. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
van egy tuning trabant Bács kiskun megyében 200 fölött vann a sebessége szerintem annak csak a burkolata gyári semmi más egy olyan megépítése sok idő és mégtöbb pénz!!!
2015. jan. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem vedd meg a Trabantot. Az benzines meg hát ha tuningolt akkor eladáskor ha tovább tuningolod akkor kereshetsz rajta 100000 Forintot. Inkább a Trabi érné eg jobban.
2015. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!