Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Ka alkatrész árak?

Ford Ka alkatrész árak?

Figyelt kérdés
A közeljövőben kisautót szeretnék vásárolni, a Ford Ka az egyik lehetséges jelölt, 97-2000 körüli évjáratban. Mivel nem mai autó, tudom, hogy jó esetben is kell majd vele foglalkozni, költögetni rá, ezért érdeklődnék, az alkatrészei nagyjából milyen áron mozognak. Mivel olcsó fenntartású autót keresek, fontos lenne, hogy ne menjek anyagi csődbe, ha valami hiba adódna az autóval. Netes boltokban már körülnéztem, elég irreális árakat láttam, de általában ilyen helyeken mindig túlzott a díjszabás, így nem is tekintem kifejezetten mérvadónak. Akinek van ezügyben tapasztalata, elmondaná nagyjából mire számíthatok? Konkrét árakat is megköszönnék, alapvető dolgokról, mint pl. fékbetét, vezérműszíj, vízpumpa, kipufogó dob, termosztát, hasonlók.

2015. jan. 22. 15:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!