Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tehetem elegánsan...

Hogyan tehetem elegánsan egyedibbé az autóm?

Figyelt kérdés
3-as BMW, 15 éves, ezüst. Szép formája van de manapság elég sok hasonlót látni. Egyik ismerősöm a kocsija hűtőrácsát foszforeszkáló narancsszínűre festette ami nagyon vagány lett szerintem, megfontolandó.De a Gran Torino-féle mottóhoz tartom magam "Nem rakhatsz rá b#zi spilereket!". A karbonfóliázás is talán kicsit túl vad de még nem vetettem el a lehetőségét. Ötleteket szeretnék amitől mégis kitűnne a hasonló típusú szürke autók közül.

2015. jan. 23. 18:22
 1/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Egy Audi-t BMW-t, Mercedes-t vétek tuningolni.


Az esetek 90%-ában nevetséges lesz a végeredmény, ezek már pont az a kategória, hogy attól szép, hogy gyári.


Persze ez csak az én véleményem.

2015. jan. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

E36, akkor egy nagyon minimális ültetés, egy M3 felni, esetleg angel eyes.

De ennél nem kell több.

Ragyogjon mindig és megnézik nem le.

2015. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy pici ültetés, nagyobb méretű felni (lehetőleg gyári BMW felni egy újabb modellről, max 18"-ig) és kész is. Kár csicsázni fóliákkal, meg narancs vesékkel. Angel eyes szerintem mehet bele, mert a BMW-nek jól áll.
2015. jan. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Külföldről vettem, angel eyes bele volt kókányolva és ki is égett de hamarosan meg lesz csináltatva. Az új cucc meg van hozzá. A felfüggesztés így is túl alacsony (kemény), elvileg állíthatóként adták el de a szerelő azt mondta nem tud állítani rajta hogy puhább legyen. Apám csináltat hozzá egyedi üléshuzatot (piros fekete) amitől nem lesz olyan szürke az összhatás. Egyébként az emblémák már le lettek cserélve fekete-fehér karbon emblémára. Akkor lehet nem piszkálom tovább, nem lesz egyedi, de elegáns az igen.
2015. jan. 23. 18:49
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, a felni meg elég szép, raktam rá BMW matricát az 5 küllős nyárira. A téli gumit meg szinte újonnan adták hozzá gyári felnivel (megérte az árát).
2015. jan. 23. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is a gyári dolgokhoz tartom magam az autók terén, nekem egy ezüst G astrám van amiből szintén annyi van errefelé mint a nyűg ráadásul javarészt mind sedan kivitelben ami szintén nekem is, így én tavaly nyáron vettem rá autós matricákat ilyen motívumokat az oldalára meg egy tigris fejet raktam a motorháztetejére, részben azért mert voltak rajta elég mély karcok amiket a festékjavító sem tüntetett el teljes mértékben, polírozás sem ért sokat, újra fényeztetni meg picit drága lett volna nekem, meg mondta is a srác hogy azért a pár karcért még nem igazán volna értelme ha csak nem akarok új színt, így maradtam a matricánál. Végül is így egyedibb lett mert nem túl vadat tettem rá, nagyon sokaknak tetszik és irigyelnek is érte, és mondták hogy ennyi belefér, mert ha esetleg megunnám vagy el akarom adni csak le kell húzni róla, és már is megvan a gyári állapota. Én a hűtőrácsomat nem fújnám be vad színekkel akármennyire is jól nézne ki, de a matricázás ami tényleg olyan hogy bármikor le lehet szedni ha megunja az ember, és a karcokat meg a festék felpattogásokat akarja el tüntetni arra jó.

A barátnőm piros F astrája lett lematricázva, végül is innen jött nekem is az ötlet neki a motorháztetője nem az eredeti mert ami volt neki gyári az behorpadt elég durván amikor ráesett egy nagy fadarab és oké hogy színbe kb ugyanaz volt de eléggé ki volt már fakulva, viszont újrafújni nem akarták így került rá egy hatalmas matrica ami nagyon jól mutat neki.

2015. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szép egy színű fényezést, 2-2.5 cm ültetés, vagy ha el vagy eresztve pénzzel, te is végy alá FK állítható futóművet.

Én 19"-os X5 Style felniket vettem alá 265-ös Kleber gumikkal. Iszonyat jó lett.

Kipufogón ne kókányolj semmit, max katalizátort vedd ki.

Erősebb hangja lesz.

Szélvédőt sötétíts hátul.

2015. jan. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!