Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel H Astra 1,1 millióért...

Opel H Astra 1,1 millióért vagy Suzuki Swift?

Figyelt kérdés
ti melyik választanátok? milyen motorral? és miért?

2015. jan. 23. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Suzukinak leölhetetlen szinte a motra. Ezért én inkább azt.
2015. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Suzuki sx4 automata-összkerék dízel 1.9 . Így drágább egy kicsit.
2015. jan. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SándorÚr ***** válasza:
Nekem egy ügynök haver mondta, meg mutatta is hogy H Asta 1.9-es dízes pályán 130-140-nél 3-4 litert fogyaszt azóta szeretnék olyat. De a Suzukit megbízhatóságban többen dícsérik. Az a baj Astrából ennyiért inkább csak leharcoltakat kapsz. Suzukiból meg jobbakat is, mondjuk ami öreg katólikus papé volt aki csak az unokáit hordta 7 végenként vele.
2015. jan. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nemhiszem a papnak nemlehet unokája
2015. jan. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szálab ***** válasza:
41%

Azért a swift ellen szól, hogy majdnem ugyanannyiba kerül, (ráadásul a legendás megbízhatóságról csak annyit h az első pár évben az 1.3-asok hengerfejhibásak voltak) ha saját hibádból megtöröd, mint az astra. Amennyiben jó a havi cash flow vállald be az astrát. A g-nél 40-120 e HUF között egy előírás szerinti 30 000-res szerviz, bejáratott márkaszervizben, a H astráé esetleg kicsit több.

Én a dízeleket ebben a futásteljesítményben kihagynám, már 50000 km alatt meg lehet gyilkolni vígan egy modern dízlt. De még a majdnem tisztán autópályás előélet sem garancia, hiszen ha nem hűti vissza a turbót a user és simán leállítja a motort rögtön a pihenőbe éréskor, vagy üvegezi No ránk maradt egykori hadiútjain akkor kuka szintén.


Összegezve, ha van havi 3-400 bevétel, akkor Astra, ha nem akkor... mard a ti autótok.

2015. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ahham es a benzines 2.4 astrak milyenek?
2015. jan. 24. 16:58
 7/7 A kérdező kommentje:
elírtam 1.4 astrak ?
2015. jan. 24. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!