Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha mult nyáron kezdtem a...

Ha mult nyáron kezdtem a KRESZT, akkor újra kell járnom ha még nem mentem át a vizsgán?

Figyelt kérdés

Ugye bejott egy torveny miszerint 9 honap utan a tanfolyamot ujra elkell vegezni. De amikor en csinaltam a tanfolyamot ez még nem volt érvényben. Akkor beletartozok azok koze akiknek ujra kell csinalni hogy mehessen vizsgazni?

+mennyivel nehezebb a vizsga az uj modositasokkal?

Koszi a NORMALIS, nem ilyen "hulye vagy hogy meg nem csinaltad meg" valaszokat :)



2015. jan. 26. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha létezik az a törvény, és életbe lépett, akkor az mindenkire vonatkozik aki most akar vizsgázni, rád is.
2015. jan. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahham, van ilyen törvény. A tanfolyam megkezdése után 9 hónapon belül sikeres kresz vizsgát kell tenni.


Semmivel nem nehezebb a kresz, ha tudod.

2015. jan. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az elmúlt nyáron kezdted a tanfolyamot még bele férhet a határidőbe a vizsga.

Az, hogy mennyivel lett nehezebb mostanság a vizsga elég nehéz lemérni, annyival mindenképpen komolyabbnak tűnik, hogy 11000 kérdést nem lehet egykönnyen bemagolni, egyszerűbb megtanulni a szabályokat - s ez volna a cél.

2015. jan. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!