Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A lopott autókkal mit csinálna...

A lopott autókkal mit csinálnak a tolvajok?

Figyelt kérdés
tehát valahogy rábírják a tulajt,hogy adja oda nekik a kocsikulcsot, és többet nem látják az autót, ilyenkor mit csinálnak az autóval? lopott autót nem lehet eladni,vagy de?
2015. jan. 27. 09:16
 1/9 anonim válasza:
szétszedik darabokbab eladják. az alvázzal meg kezdenek vmit
2015. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
alkatrészként értékesítik, vagy külföldre viszik.
2015. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az esetek 99%-ában 2-3 órán belül alkatrészekre van szedve az autó.


A jelölt (pl. alváz és motorkódos) alkatrészeket betolják a Dunába, a jelöletlen alkatrészeket pedig eladják.


Nem igen szenvednek már azzal, hogy egybe vigyék az autót bárhova, túl rizikós.

2015. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, akkor már az én kocsim is darabokban lehet :):):)
2015. jan. 27. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha tőled kicsalták a kulcsot az elég gáz.


Az álló zárt autót viszik. Keletre, egy időben vitték horvát olasz kikötőkön keresztül Afrikába is.


Kisebb értékű autóknál megy a bontás egyből. Szintén új módszer, hogy simán félreállítják pár hétre egy meglepően közeli lakótelepen a panelek között. Aztán ha elül a por viszik gond nélkül tovább

2015. jan. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elakartam adni a kocsi, és jöttek megnézni nekem nem volt időm,hogy velük menjek, mert itthonról is kell dolgoznom egy nagyobb projekten,így ők elmentek egy 'próbakörre' telefont nem veszik fel, rendőrség nem csinál semmit, egy kis értékű autó volt (1millió)
2015. jan. 27. 10:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem csinál semmit a rendőrség?

Próbáld meg egy távolabbi őrsön lejelenteni, a környékbeliek általában leszarják mi van a környéken.

Mikor ellopták a motoromat jelentettem Nyíregyházán, semmit sem tettek.

El kellett mennem Miskolcra, meglepő módot egy hét sem telt bele már telefonáltak hogy megvan a motor...

2015. jan. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Odaadtad próbakörre felügyelet nélkül, hát nokomment.....


Lehet ellopták, lehet, hogy karamboloztak vele, lehet, hogy már hetek óta áll valahol a tilosban, stb.


Rendőrség természetesen, és gondolkozz el kicsit, hogy ez mennyire volt okos döntés. Nem is értelek...

2015. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A drága autókat (legtöbb BMW, Merci, Audi, de nyilván sokkal drágábbakat is lopnak), nem szedik szét általában, hanem mennek külföldre, új papirok, motorkód minden, például Magyarországon (meg Romániában) csomó ilyen fut, amiket Franciaországból, Németországból, Olaszországból összeloptak, és jönnek keletre, ráadásul úgy, hogy aki megveszi, nem is tudja hogy lopott autót vesz, hiszen úgy vannak meghirdetve, hogy svájci pap negyedik autója, szervizkönyvvel, stb. De az olcsóbb autókat általában rögtön szedik szét, mert nem éri meg a papirokat hamisitani.
2015. jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!