Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy pár év múlva lesz még...

Egy pár év múlva lesz még ilyen autó?

Figyelt kérdés
Na szóval...Mitsubishi Evo 9-ről lenne szó. 17 vagyok és nemsokára elkezdem a jogsit. Már kiskorom óta ez az álom autóm. Sajnos Magyarországon nem nagyon látok eladót. Amiket nézegettem az is kb 7-8 milló, csak mert fel van tuningolva. Külföldről lehet behozatni? Nagyon körülményes lenne? kb. egy 4 évről lenne szó, mert azért nem olcsó. Légyszí ne írjatok olyanokat, hogy "majd kinövöd meg első autónak felesleges" stb. stb.

2015. jan. 28. 00:32
 1/6 anonim válasza:
63%
Én ha jól tudom 2007ig gyártották őket de ha szerencséd lesz akkor max használtan fogsz találni. :) Gondolj bele, addigra már öregnek fog számítani az a kocsi is. Ízléseddel pedig nincs semmi gond csak egy sokkal jobb Mitsubishit tudsz majd venni abból a pénzből 4 év múlva.
2015. jan. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze tudom, hát már most is csak használtan lehet venni. Csak nekem kimondottan az Evo 9 tetszik, maga a kinézete, a hangja meg az a tipikus belseje meg minden. :D
2015. jan. 28. 00:49
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Miért ne lenne? Persze elég sokat összetörnek, ez velejár, de sokkal olcsóbb 5-10 év múlva sem lesz a típus - tehát ha arra játszol, hogy majd akkor veszel, mikor lemegy 1 millió alá az ára, akkor el kell hogy keserítselek, de 3-4 misi alá ezek várhatóan nem fognak soha esni, max csak a szénnétört meg lefutott pályabejáró példányok.
2015. jan. 28. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%

Most is eleg ritka, kesobb meg meg ritkabb lesz.


Gondolod 21 evesen pont ilyen kocsira lesz penzed? Ezek penztemetok, nem megvenni nehez hanem fenntartani.

2015. jan. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
amilyen kevés van belőle soha nem lesz olcsó autó, ily a fen tartása se kis pénz, szerintem ha nem vagytok gazdagok akkor haggyátok az egészet
2015. jan. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagy eséllyel pár év múlva másképp fogsz gondolkodni. Abba most nem megyek bele, hogy első autónak nem a semmiért nem ajánlott, tudod a gázt bárki tudja taposni, megállni már kicsit más tészta.


De gondolj bele: Nem úgy van, hogy megveszed és annyi. Biztosítás, adó, tankolni sem keveset kér, kopóalkatrészek is drágábbak jóval mint egy sima autónál.


Nem akarlak lebeszélni, én csak azt mondom, hogy először legyen valami autód amit fenn tudsz tartani, aztán gyűjtögess. Majd ha lesz bőven tartalékod, több mint a kiszemelt kocsi ára, akkor vágj bele, anélkül felesleges.

2015. jan. 30. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!