Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy aprilia rx 125 re...

Ha egy aprilia rx 125 re kissebb karbit teszek, akkor kevesebbet fog enni de nem lesz baja?

Figyelt kérdés
ha kissebb főfuvit teszek bele akkor lehörrög meg kevesel de viszont ha a légszürőt 1/3 részben kb befogom már jól veszi a lapot, és ki is pörög! na az lenne a kérdésem hogy 34 es karbi helyett egy 30ast feltennék akkor jobban fogyasztana de nem hörögne lemert a levegőből is kevesebbet kapna. na így szerintem nem fog keveselni, és nem sül be jobban fog enni a teljesítmény kicsit romlik nem baj! azért kéne mert túrázni használom, de néha endurózni is és nem akarom eladni mert nagyon hozzámnőtt mégegyre nincs pénz és ha erőt akarok felteszem a 34 est ha meg túrázni akkor a 30-ast van áttételem is van egy amivel 110et megy de 2 esbe gázzal egykerékre áll meg van egy amivel 155öt megy de 10-12 közt megyek vele annyit a másik karbival is birni fog szerintem de 100 is elég csak 6-7 helyett mondjuk 5-5,5 öt egyen gyorsulgatni se szoktam turánál szóval az se gond ha nehezen éri el mondjuk a 130at szóval jó ötlet? és más motornál is működhet?

2015. jan. 31. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:
megéri így szétbütykölni, és ha mégsem válik be akkor visszarakni mindent? Ha nem válik be kidobtad azt a pénzt amit ráköltöttél. Kétütemű, az meg nem spórolja a benzint, ez van. Vegyél valami 4T-t az nem eszik sokat.
2015. febr. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!