Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 320 vagy Mazda 6 Sport 2....

BMW 320 vagy Mazda 6 Sport 2. 0 a jobb választás 3 millió Ft-ért?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Amelyik jobb állapotban van (ami a Mazdából nagyobb eséllyel fogható ki).
2015. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mazda sokkal megbízhatóbb. Van a családban Mazda is (nem az általad említett motorral, 1,6-os benzines. Nagyon megbízható, igazán jó családi autó, megfelelő kényelemmel, 7 literes fogyasztással. Eddig kutya baja,200 000 van bene.), és egy BMW is (320i E90. Most épp 3 hengeren megy, injektort kell cserélni benne. Ja, és katalizátort, meg lambda-szondákat, mer´ abból is kettő van -_- Xenonos, ha kiég, le kell szedni az autó elejét a cseréhez. Mazdának nem. Előfordult, hogy elmentem bevásárolni, leállítottam, P-be tettem az automataváltót, és meghalt, azaz, semmire se reagált, az ég világon semmire. A kulcsot nem adta ki, a váltót nem lehetett üresbe tenni, se elektronikusan, se kézi kulcscsal nem nyílt-záródott stb. Csak belülről tudtam kinyitni az ajtót, mert ugyebár ő haladás közben lezár minden ajtót, + a csomagtartót is, ahol az aksi van. Szóval ha ott van kontakthiba, akkor cseszheted. Hála Istenneknem ott volt, a motortérben összeszurkáltam erősebben a kábeleket, hátha valamelyik meglazult, aztán ment. Az első ami megfordult a fejemben, hogy a biztosítékokat megnézem, de nem sikerült rájönnöm, hova vannak elrejtve... Ha menet közben megy szét az a kábel, akár baleset is lehet belőle. Ezzenkívül az Angel-eyes nem ég jelenleg, az ABS-szenzorral voltak gondok stb, stb. A sok rossz tulajdonságtól eltekintve jó autó :D kényelmes, és erős - ha mind a 4 henger működik... Szép a hangja, és elég benne a hely. Továbbá szerintem szép is. Egyébként 150 000km van benne, 2007-es). Én személy szerint a Mazdát ajánlanám, az örök életű (még ha egy kicsit kevesebb vezetési élményt nyújt is...).Ha megmindenképp BMW, akkor valami utolsó szériásat, amiben remélhetőleg a legtöbb hibát már kiküszöbölték.
2015. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!