Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet-e kellemetlen következmé...

Lehet-e kellemetlen következménye, ha olajutántöltésnél kicsit a maximum fölé töltöttem az olajat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Hat en nemtudom, de a szomszed is kb fel centivel a maximum fole toltotte es a motor "kiverte" az olajat a motor kuslejere (3as golfja van), de mi is toltottuk tul es semmi nem lett, sztem ez valtozo, ja es a szomszed akkor tetette ujra a motort mindent, es ahogy az olajszint a normalisra csokkent azota semmi gond nincs, egy kicsit se olajas a motor.
2010. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lodarazs ***** válasza:
53%
Az attól fűgg mennyi az a kicsit. Engedjél le belőle egy kicsit. Károsíthatja a motort, és a szimeringeknél is kinyomja az olajat... 3/4-nél jó a szint.
2010. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Az agyad jó 3/4-nél, kedves második válaszoló. A gyártó által előírt mennyiséget kell betölteni, attól néhány decivel több az nem gázos, szép lassan majd elégegeti, mert túl sok olajnál nem mind megy le a hengerből, és vmennyi jut a robbanásba is, de semmi káros hatása nincs.
2010. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

23:11 es azért még olvass utánna annak amit mondtál.....

Azért nagyon nívó fölé ne töltsétek, minden attól függ mennyi az a kicsi, pár mm- el ne foglalkozz.

2010. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 lodarazs ***** válasza:
100%
Kedves 23:11. Ha valamihez nem értesz, akkor lehetőleg tartsd meg madadnak a véleményed. Vedd elő az általános iskola 3.osztályos matematika könyvedet és nézd meg benne, hogy a 3/4 mit is jelent. Nem értem miért is kifogásolod ezt az értéket. A nívópálcán jelölve van a min., a max. -on kívül ez az érték. Igazából egy műszaki analfabétától nem is várhatunk ennél pontosabb választ, de legalább a stílusodon kellene változtatni. Az agyad robbanás. Ennek is nézzél utána.
2010. febr. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Semmi következménye nem lessz!
2010. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem nem lesz baj, mivel körülbelül 2 mm-el töltöttem túl a maximumon.
2010. febr. 10. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!