Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó bírja jobban a...

Melyik autó bírja jobban a terepet meg mindenféle szélsőségeket a Suzuki 4x4, vagy a VW Golf country?

Figyelt kérdés
Én szívem szerint egy VW golf country-t vennék mert abba jobban megbízok,hisz nekung is golf van:D
2008. aug. 22. 09:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
nekung* helyett nekünk
2008. aug. 22. 09:16
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerelmese vagyok a VW GOLF GTI-nek német autó jobban birja,a suzuki papir autó sztem de a golf.....hát ;) imádom :):):):)
2008. aug. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na akkor egy valami közös bennünk én is élek halok a VW-r:D
2008. aug. 22. 09:33
 4/13 anonim ***** válasza:

Golf! de ha tényleg szélsőségesen akarod használni akkor vegyél egy Nivát. Ha az feladja, akkor minden.


Am a szuzuki szerintem is papír"autó". Én nem is nevezném autónak...

2008. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hátha te is élsz halsz a Golf-ért akkor ? Már csak meg kell venni :D:D:D
2008. aug. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Így van:D
2008. aug. 31. 15:37
 7/13 anonim ***** válasza:
És megveszed ?:D Vagy már megvetted?
2008. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Csak tervezem:D
2008. szept. 28. 16:56
 9/13 anonim ***** válasza:
A hasmagassága valamivel nagyobb a Golfnak, ha jól emlékszem, a terepszögek nem rémlenek. Az összkerékhajtási rendszer mindkettőben egyszerű, olcsó viszkókuplung, tehát komoly terepjárásra nem az igazi. A Golf Countrynak ez is a gyenge pontja. A motorok örök életűek (1.6 D és TD különösen), a váltó is, de a viszkókuplung szeret elfáradni. A karosszéria talán valamivel merevebb, mint a Swifté, de mivel a Golfok pár évvel idősebbek, többet dolgozott már rajtuk a rozsda. Ésszerűbb választásnak tűnik a Golf, csak sajnos itthon lehetetlen hozzájutni.
2008. nov. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen VW Golf! Csak Country-t nehezen találsz...
2008. dec. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!