Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kispolákba (Polski Fiat 126p)...

Kispolákba (Polski Fiat 126p) Szeretnék beletenni egy Suzuki Ignis 1,3 VVTI motort. Minden megvan már, csak addig nem akarok hozzányúlni, amíg nincsenek meg hozzá a papírok, mert az egészet legálisan akarnám megcsinálni. ?

Figyelt kérdés
A kérdés az, hogy milyen papírok kellenek hozzá, valamint a járművet el kell e vinni hatósági műszakira?

#Kispolskituning
2015. febr. 4. 20:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
jó,tudom,ismerem az eredeti hangját,tudom nehéz körülírni,belinkelni meg még nehezebb.Hát,úgy néz ki,hogy sikerül,de az már biztos,hogy a közúti forgalomban nem fog részt venni,egyrészt a kipufogó miatt-ugye a szukié hosszabb,a kispóknak rövid,és mivel fingom sincs,hová férhetne el a hangtompító dob,ezét tuti hogy nem fog átmenni a vizsgán,mert a szomdszédok nem komázzák,ha 88 decibellel kötyög alapjáraton-bár kifejezetten nekem teszik a hangja.Azon gondolkodtunk,hogy a peterbild kamionverzió lenne a legéletképesebb,miszerint a c-oszlopnál kapna fölfelé menő függőleges kipufogót,mert úgy elférne,de akkor meg abba kötnek bele.Valószínű,marad hobbi,és díszautónak.Így már az Isten sem mentheti meg a rommá tuningolástól.
2015. márc. 3. 19:13
 12/16 anonim ***** válasza:
lehet hülye válasz lesz, de az alján nem lehet valahogy beépíteni, megtekerni hogy elférjen?
2015. márc. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nem hülye válasz,az a bajom,hogy olyan fasza anyagból van,hogy egész egyszerűen nincs mivel hajtogatni,mert kemény.Most úgy van,a hajtás miatt,hogy hátrafelé néz a leömlő,és elméletben,lehetne egy kunkort csinálni rá,hogy előre viszem,onnét meg vissza,csak mondom,egyenlőre nem tudjuk hajlítgatni,mert horpad,törik,szakad,de nem hajlik.Most az lesz,hogy apróra felszecskázzuk a kipufogót,és toldozgatunk bele kanyarokat,meg beletesszük az egyik hangtompítót,és hátul,oldalt fog kikandikálni a csővég.Ez a terv,még dolgozunk a megvalósításon.Ha v.kit érdekel,e-mailben el tudom küldeni a jelenlegi,fél hangtompítós hangját,azért e-mailben,mert nem akarom feltenni youtube-ra.
2015. márc. 4. 10:17
 14/16 anonim ***** válasza:
a darabolás az jó ötlet és patenívekkel ide oda vezetni míg jó nem lesz
2015. márc. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
kész van!Végre.Legalábbis a kipufogó.A hangja(sajnos)elfogadható decibelre süllyedt,alapjáraton alig zizeg.Kicsit karcos,de markáns,karakteres hangja van.Nem tudom körülírni,hasonlót se hallottam még,úgyhogy lehet a hangja is egyedi.Most hűtővíz-csöveket keresgélek.Előre akarom tenni a hűtőt,a menetszél végett.Elméletben,előre került volna a motor is,csakhogy a motorház,meg a hajtás végett nem akarózott összejönni.Mindegy,amíg nincsenek meg a csövek,addig is,kivágjuk a hátsó oldallemezeket,és légbeömlőket fabrikálunk plusz hűtés gyanánt.Kicsit porshe-s.
2015. márc. 5. 11:26
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? MEgszületett?
2016. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!