Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért megy így az elektromos...

Miért megy így az elektromos ablakemelő? Csak le, és ha megcserélem akkor csak fel!

Figyelt kérdés

Az autóban amit vettem lemegy az ablakemeblő, de fel már nem megy ha az ajtónál lévő kábelt megcselélem tehát ellentétesen kötöm akkor felmegy!


De csak akkor ha a kábelt úgy kötöm be...


Mit javasoltok mit tehetnék vele?


Köszönöm...


2015. febr. 5. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a kapcsolót.
2015. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

értem, gondoltam én is rá csak nem tudtam kiszedni ezért hagytam, de ez valóban orvosolhatja a hibát?

Különben ha nincs benne a kulcs akkor is megy!

2015. febr. 5. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, h a kapcsoló a baj. Próbáld áttenni a másik ajtó kapcsolóját.
2015. febr. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:
A kapcsolónak kellene pólusváltást csinálnia irány szerint. Vagy bexart, vagy alapból nem oda való van bent.
2015. febr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
a vezetőoldalit sikerült megcsinálnom, de fogalmam sincs hogy hogy, de az üzemel az anyósoldali viszont kijött egy zöld kábel és nem tudom hova kell kötni, megpróbáltam de szikrázott egy nagyot...
2015. febr. 6. 12:06
 6/8 Wadmalac ***** válasza:

Ujjjujjuj, ne kísérletezz inkább.

Autóvillamossági szerelő. Nem feltétlenül, kéne, de ha te kísérletezgetve szikrázgatsz ott össze-vissza, akkor inkább csinálja hozzáértőbb. Már ne vedd sértésnek.

2015. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem veszem sértésnek, őszintén nem is értek hozzá! Hétfőn megy úgyis olajcserére és azt mondta a szerelő hogy megnézi, de legalább a vezetőoldali megy! :)
2015. febr. 7. 07:49
 8/8 Wadmalac ***** válasza:
Inkább, minthogy megsüsd a kábelt. :)
2015. febr. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!