Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó lehet valamire is...

Kisvuk29 kérdése:

Melyik autó lehet valamire is való első autónak?

Figyelt kérdés

Ugyan most az első megmérettetés a jogsi lesz, de persze ahogy az lenni szokott átfutott az agyamon az autó gondolata is

Persze olcsón ahogy itthon lenne szokott...

Nekem ezek jutottak eszembe:

-Suzuki Swift

Kicsi egyszerű és olcsó nomeg van egy a családban pontosabban ezen tanultam meg vezetni :D

És a 4 literes fogyasztás (mértük tele tankkal) igen jó

-Lada 2107

Sedan ladákból ez a legjobb összesítva mert kívülről is tetszik de már belülről se gáz (nem tudom akármilyen retro az 1200-es a fejtámla nekem bejön :D )

-Lada Samara

Nem sok jót hallottam róla de 150-ért már lehet kapni idős tulajtól való megkímélt télen nem használt kevés kilóméteres merkúrtól valót kapni és szerintem a 3 ajtós nem is rossz

-BMW 316/318

No nem compact nem arcoskodni kéne

Csak az ikerlámpás E30-ak nagyon tetszenek :D

Ha a motor stabilan és megbízhatóan működik és nem eszi a rozsda már neki lehet esni és jó kis autó ha valaki szereti a veteránokat

-Mazda 323

Szerintem a 3 ajtósak és az 5 ajtós f modellek is jó gépek voltak

-Nissan Sentra

Ritka itthon de amikor láttam egyet Hahu-n egyből megtetszett :D


Ilyenekre gondoltam

Ez nem vásárlási szándék csak érdekel hogy szerintetek melyik milyen mint első autó ja és hogy tudtok-e jobbat :)

Főleg benzineseket néztem mert valahogy azt pártolom



2015. febr. 6. 21:15
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Ha itthon elterjedtebbek lennének szívesen beneveznék egy 1.7i-re

vagy lehet egy niva motorját bele lehetne operálni a 2107-be :D

elméleti szinten szeretek ilyenekkel kombinálni :D

2015. febr. 9. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!