Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel astra g világít a fék...

Opel astra g világít a fék ikon a műszerfalon?

Figyelt kérdés

Tudtam róla hogy lassan cserés a betét + a tárcsa 2 napja kivillant a helző mondom ok

Ma kicseréltem mindent új betétek új tárcsa De a műszerfalról nem tűnt el az ikon miért ? Ebbe van számítógép amúgy ? Hogy rá kell dugni számítógépet és úgy törölni vagy mi lehet ?

Opel astra g 2001 es 1,6 16v 101 le


Válaszokat előre is köszönöm


2015. febr. 7. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

melyik ikon világít?


Csak mert a fék (betét, fékfolyadék szint) ikonja egy piroskörben lévő felkiáltójel.

Szerintem ha kék ikon világít akkor nem fék hiba.

Az nem lehet hogy a reflektor ikonja ég ?:)

2015. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es! Milyen KÉK????? hol olvasok te kéket?

-------------------------------------------


Válasz: Nekem is ugyanez volt, igaz én nem cseréltem semmit, átnéztük haverral, a jobb hátsó fékmunkahenger engedte az olajat, ezért csökkent a fékfolyadék szint.

Szerintem neked is érdemes lenne alánézned, hogy nem-e ez a probléma!

2015. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bocsi

ránézésre kéket olvastam:-D

2015. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1 . A fék folyadék szintet néztem de az nem tűnt kevésnek a min felett volt kicsivel , de azért majd megnézem a munkahengert hàtul mert elől tuti nem ereszt


2. Engedd el semmi baj :D

2015. febr. 7. 23:11
 5/5 anonim ***** válasza:
A fékfolyadék szint rendben van, esetleg a kézifékkar helyzetjelző kapcsolója is lehet a ludas.
2015. febr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!