Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Heti hány alkalommal érdemes...

Heti hány alkalommal érdemes vezetés órára menni?

Figyelt kérdés
2,3 alkalom jó?

2015. febr. 9. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
amennyi belefér; nem érdemes elhúzni
2015. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé össze vissza volt, fősuli miatt, ugye szinten minden héten más az órarend. Volt hogy heti egyszer tudtam menni, volt, hogy négyszer.


Magamon viszont azt éreztem, hogy sokkal jobban fejlődök, ha két tanóra között hagyok egy, vagy több nap szünetet.

Volt, hogy három nap mentem egymás után, szinte semmi fejlődés nem volt, aztán kihagytam egy hetet, és sokkal jobban ment. Pedig az ellenkezőjét gondolná az ember. Bár, ez lehet hogy csak egyéni eset.


Igazából ahogy az időbeosztásod engedi. Ha tudsz menni minden nap, és érzed is a fejlődést, akkor menj úgy, ha hasonlóképpen mint én, akkor pedig úgy.

2015. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mindig péntekenként vezettem, mert akkor volt rá időm. Gimis voltam, ráadásul tagozatos osztályban. Így napi 8-9 órám mindig volt 3.-ban, de volt hogy 10 is. 4-re, fél 5-re haza értem, másnapra házi feladatokat írni, dolgozatokra készülni... nem lett volna még erre is időm.

Így a péntek délutánjaimon vezettem. Igaz hogy nem nem toltam le két hónap alatt a jogsit. Novemberen kezdtem és április elején lett a kezemben a "papír". De mivel nem lóverseny, nem éreztem úgy hogy bárhova is sietnem kéne vele. Ebből semmi hátrányt nem éreztem.

2015. febr. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Én főleg a pénz miatt tudnék csak heti 2 vagy 3 órára menni.Nem tudtam hogy érdemes e így belevágni vagy várjam meg még egyben meglesz az összeg.

2015. febr. 9. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van 50-60 ezred akkor belekezdhetsz.
2015. febr. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!