Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Holnap lesz az 5. forgalmi...

Holnap lesz az 5. forgalmi vizsgám reggel 9-kor. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 12:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha az 5. forgalmi vizsgád lesz akkor barátom alád autó nem való :) Ajánlom abbahagyni a közlekedés többi résztvevője érdekében is.
2015. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amúgy élveznéd a vezetést,vagy a munkáltatód követeli meg a jogsit? xD
2015. febr. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Ezek itt felettem a tökéletes alfahímek, akik váltóval a seggükben születtek, és anyjukból is motorolajat szoptak.


Mit ajánlok? Menj át. 5. után ugyan is menned kell PÁV-ra (pályaalkalmassági vizsga). Ezzel nem ijesztgetni próbállak, hanem inkább motiválni. Nyilván reménytelennek érzed, de hidd el, ez nem azt jelenti, hogy nem tudsz, vagy nem fogsz tudni vezetni. Mindenkinek becsúsznak hibák, valakinek több, valakinek kevesebb. Vedd fejedben át az eddigi hibáidat, emlékezz vissza a vizsgaútvonalakra, csukd be a szemed, és próbálj meg végigmenni, megcsinálni a beállásokat, stb, közben felidézni, hogy mire kell figyelned. Amikor holnap mész, próbáld meg úgy felfogni, hogy egy kis laza kocsikázásra mentek a haverjaiddal, aki hátul ül ismer, jó fej, stb. Persze ne engedd teljesen el magad, de ne is feszengj, mert az még rosszabb. Próbáld meg kiszűrni a zavaró tényezőket (oktató, vizsgabiztos jelenléte), és már előre gondolkozz, hogy a következő lépésnél mit kell majd csinálni.


Fel a fejjel, meg lesz az! :)

2015. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Azért valljuk be, hogy nem mindenkinek való a vezetés. Énis ismerek olyat, aki az ötödik vizsgáján is megbukott az első parkolásnál, mert 1 centi kellett, hogy nekitolasson egy parkoló autónak, úgy avatkozott bele az oktató. Lehet szidni mindenkit, de soha nem az oktató a hibás, mindenki a saját hibájából bukik meg.

Ajánlani semmit nem lehet, próbáld meg azért, hátha, de én ilyenkor már nem adnék jogosítványt, még PÁV után se.

2015. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem csaj vagy, vagy nagyon bamba srác.

Haver volt így, sz@rt a jogsira, az apja erőltette rá. Negyedjére ment át, utál vezetni, nem is tud.

Egyszerre tettük le, neki a háta mögött van kb 1500 km 1 év alatt, nekem már 37 ezer...

Imádok vezetni és így meg is tanultam.

Akit nem érdekel valami azt nem fogja érdekelni.

Ha erőltetik hagyd a piccsába úgyse fog menni.

Azért drukkolok hátha, de általában az ilyenek közlekednek a városban az ezres swifttel, és húzzák rá a kormányt mindenkire, nem nagyon adnak elsőbbséget és vagányak ha hátul ülnek a haverok.

Na de ne így legyen

2015. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szeretem mikor ezek a megmondóemberek a hatás érdekében még egy autómárkát is kapcsolnak a monológjukhoz..

Mintha bmv-ben nem ülne elég irástudatlan brazil..

2015. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi köze van ahhoz, hogy valaki írástudatlan brazil, a vezetéshez? :D Most ez a kérdés nem erről szól
2015. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Szeretek vezetni, csak olyan apróságokon húztak meg, hogy

túl kis helyre álltam be (volt 20-20 centi mindkét oldalt),

lejárt az 50 perc és nem tudtam megcsinálni a párhuzamosan előre leparkolást (sehol sem volt akkora hely. 1 volt, de ott meg pont kocsibejáró volt),

nem engedtem el egy gyalogost a zebránál (3m-re volt a zebra szélétől, fél lábbal a bicajon volt és a lassításomra se reagált semmit)

illetve állítólag "nem tudom az elsőbbségek sorrendjét" (lelassítottam egy kicsit egy olyan beláthatatlan kereszteződésnél, melyben nekem van elsőbbségem, mert ott nagyon szeretnek a bicajosok szétnézés nélkül keresztezni az utamat)

2015. febr. 12. 05:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Sikerült? :)
2015. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sikerült!!!!!!! :D
2015. febr. 12. 12:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!