Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mivel jár egy új autó vásárlás...

Mivel jár egy új autó vásárlása és milyen plusz költségei vannak?

Figyelt kérdés

Ha bemész a szalonba és kp-ban veszel egy új autót akkor mennyi idő múlva veheted át? (ha nincs raktáron)

Ha megveszed a kereskedőtől akkor az árban benne van a forgalomba helyezés díja? Milyen tartozékok járnak hozzá?

Igaz hogy még autószőnyeg sincs a kocsiban mikor kihozod?


2015. febr. 13. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én utoljára 2006 - ban vettem új autót, egy Civic - et. Mikor megérkezett (közel fél évet várni kellett rá a kívánt színben) szóltak, pár nap múlva menni lehetett érte. Tokkal - vonóval olyan 100 ezer körül még ott kellett hagyni a vételáron felül, rendszám, forgalmi, műszaki vizsga (minek új autónál?!), ilyesmi. Szőnyeget nagy kegyesen adtak az akkor 5 milliós autóba.
2015. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A várakozási idő sokmindentől függ - ha népszerű típus és késés van a gyártásban akkor az említett fél év valóban nem túlzás (pláne ha más kontinensről jön a járgány), de azért a legtöbb kommersz gyártó 2-3 hónap alatt kiszállítja a kereskedőhöz a járművet.
2015. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Apám 5 éve 2 hónapot várt a Thalia után. Már előre ki kellett fizetni az autót, mondjuk nem sokat kellett +ba fizetni, csak a papirmunkát, de mikor meglett az autó, se rendszám, se semmi után nem kellett már járjon. De az igaz, hogy semmi szőnyeg nem volt benne, és ami a legdurvább, hogy az autóban annyi benzin volt, hogy szóltak apámnak, hogy nem biztos hogy eljut az 1 km-re lévő benzinkúthoz. Ez azért durva szerintem, egy 0 kilóméteres autóban már rögtön kannázni kell és gyalog kell menj a kúthoz. Szerencsére apám elért akkor csigatempóban az autóval a kútig.
2015. febr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!