Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja az autónak?

Mi lehet a baja az autónak?

Figyelt kérdés
'92-es Opel Astra F-ről lenne szó, kb. 2 hete 90-es tempónál elkapott mindkét jobb oldali kerékkel egy hatalmas gödröt, azóta húz jobbra az autó, és menet közben folyamatosan erősen ráz a jobb hátsó kerék felől, valamint a gumi félre van kopva, konkrétan a belső felén nincs rece.Mi történhetett vele?

2015. febr. 13. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
végeztess 1 futómű beállitást!
2015. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az rendben van, csak hogy mi történt vele, a felni kaphatott, vagy a kerékdőlés állíthatódott el, vagy mi miatt lehet ez?
2015. febr. 13. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes az összefüggés, ha ilyen érdekesen van kopva a gumi, akkor valami van a futóművel, de tuti az a gödör is betett neki. Mindenképp vidd szervizbe és vegyél új gumikat, mert ez igy nem jó.
2015. febr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem, hamarosan el lesz véve szervizbe, most felkerült a pótkerék rá, azzal ezt a pár hetet kihúzza amíg tél van, aztán mennek fel a nyári gumik, következő télre meg lesz új garnitúra rajta. Köszönöm a segítséget!
2015. febr. 13. 14:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem várnám ki a helyedben azt a pár hetet sem, ugyanis életveszélyes ismeretlen hibájú futóművel közlekedni. Egyszer csak megreccsen benne az elgyengült elem egy nagy fékezésnél vagy kátyúnál és meghalsz... Menj szervízbe azonnal!
2015. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Holnap el tudom vinni, megcsinálják a futóművet, a gumikra gondoltam a pár hét időtartam alatt, mert most sajnos nincs keret 4 új gumira.
2015. febr. 13. 15:00
 7/8 anonim ***** válasza:

A kerékösszetartás tuti elment,magam is jártam így egy kátyú miatt..6mm-el csapta el a jobb elejét.

A hátsó futómű jobban szokta bírni,nemhinném hogy emiatt kopott félre a kerék..

2015. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ki tudja, hamarosan kiderül..
2015. febr. 14. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!