Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Ignis csomagtérajtón...

Suzuki Ignis csomagtérajtón kellene cserélnem a fogantyút. Hogyan tudom belül a műanyag "kárpitot" leszerelni?

Figyelt kérdés
Két csavar rögzíti látható módon, s gondolom számos patent. Ilyenekkel soha nem volt dolgom. A csavarok kihajtása után hogyan tovább? Erőltetni nem mertem. A patentok roncsolódnak, cserélni kell, vagy simán kiugranak, ha határozottabb vagyok, majd újra visszapattannak a helyükre?
2015. febr. 14. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én már csináltam!

A két csavar kiszedése után faékkel mentem a burkolat és az ajtó közé! A festett lemeznél rongyot tettem alá! Féltem én is mert eléggé nehezen szakadtak ki a a patentok, de mind egyben maradt!

Szerintem is, -légy határozott! Visszanyomáskor én megszappanoztam a patentokat, sokat segített!

2015. febr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Tényleg csak határozottság kellett. Sikerült a szerelés.
2015. febr. 16. 11:15
 3/4 anonim válasza:
Hali!Egy lapos fakanállal pattintottam körbe.Az egyik alsó saroktól a zár irányába,utána már alá tudsz nyúlni kézzel.Ne az ablak felől kezd,ott a legsérülékenyebb!Vissza már könnyebb, ugyan ez az út.A patent simán bírta,úgyhogy bátran!
2015. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ez egy tíz hónapos kérdés.
2015. dec. 15. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!