Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki ignis 4WD?

Suzuki ignis 4WD?

Figyelt kérdés
Az egyik(autószerelő) ismerősöm azt mondta, hogy van, amelyik 60 km/h felett automatikusan oldja a összkereket. A neten nem igazán találtam róla semmit. És hogy esetleg miket érdemes megnézni a kocsin mielőtt megvenném.

2015. jan. 20. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Totalcar, Ignis teszt...


ott megtalálsz mindent.

2015. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

suzuki ignis 4wd!

nem tudom most mi lett volna a pontos kérdés, de igen vannak autók amik csak elinduláskor használják a 4kerékmeghajtást, ennél a típusnál pontosan nem tudom, hogy van, de nekünk is ignis van, csak fwd. Ezeknek az autóknak sok bajuk még nem lehet, figyeld meg mennyire van leélve, ha jobban bele akarsz menni a féltengelyeknél nézd meg engedi e az olajat a váltó felőli részen, ez elég jellemző hiba másrészt hallgasd meg mennyire kopog a motor, mert ha hangosan kopácsol nem érdemes megvenni. A többi már csak részletkérdés, klíma, cd-s rádió stb...

2015. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2015. jan. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!