Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT-ről (1999-2001)...

Audi TT-ről (1999-2001) vélemények?

Figyelt kérdés
Első autónak venném.
2015. febr. 19. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Anno sokat kellett visszarendelni a gyárba, egy széria hiba miatt. Azokat a problémákat kijavitottak. Szerintem nem lesz vele sok gondod, meg egy ilyen evjarathoz már olcsón hozzájutsz.
2015. febr. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wadmalac ***** válasza:

Ültél már benne?

Nekem speciel klausztrofóbiás tüneteket okoz az a lőrésnyi és alacsony ablakfelület, amin ki lehet látni.

Aki szeret nem tükörből, hanem hátra forogva tolatni, az sem lesz tőle boldog.

Amúgy szép is, jó is, drága is. :D

2015. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Használhatatlanul picit autó. Egy Corsa C, vagy Punto II hodály hozzá képest. Korábban akartam ilyet de már nem kéne.
2015. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Divatkocsi, hasonló áron sokkal használhatóbb választások vannak. Kereszt szüleimnek volt egy ideig, ültem benne én is a 180 centimmel és 110 kilómmal. Mit mondjak, Kispolszki utánérzésem volt valamiért. :)

Amúgy magával a kocsival nincs gond, tudja, amit egy Audinak tudni kell, de még egyszer mondom, idegesítően kicsi a helykínálata. Nekem max 2. autónak kéne, mondjuk nyáron leugrani vele a Balatonra vagy a horvát tengerpartra.


Ha már Audi, inkább egy A3-as vagy A4-es.

2015. febr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!