Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tanácsot és véleményt szeretné...

Tanácsot és véleményt szeretnék kérni a BMW 3-as sorozattal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Gondolkozom autóvásárláson és amit kinéztem az egy BMW, abból is a 3-as sorozat e46, leginkább 320i vagy 320d. Évjáratban kb.2000-2002 közöttit, és 250ezer km-en belülit. Ár tekintetében pedig 1-1,5 milliót szánok rá, ami szerintem reális. Ezzel kapcsolatban szeretnék tapasztalatokat, véleményeket és tanácsokat kérni tőletek. Mik az esetleges szériahibák, milyen problémák állnak fent ezen típussal kapcsolatban. (Nem az vagyok aki a legolcsóbbat akarja megvenni és menőzni vele, hogy van egy BMW-m, hanem egy megbízható és prémium kategóriás autót szeretnék vásárolni, ami azért szedi a lábát ha olyan kedvem van.) :-) Köszönöm!

2015. febr. 19. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Megbízható prémiumautóhoz még tegyél hozzá 1-1.5 milliót D
2015. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Annyim sajnos nincsen. :D
2015. febr. 19. 15:33
 3/16 viktorvarga ***** válasza:

hát az van h az e46 nem nagyon menő,nem is nagyon megbízható,de csajozni pl lehet vele:)

de ez a csajozás az életed legdrágább csajozása lessz:)

2015. febr. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Hiába annyi a reális ár ha a tényleg jókat 2 millától adják.

Én amikor BMW-t akartam úgy fél éve, a 15. autónál feladtam pedig 1-1.5 között néztem benzines autókat. (itthon)

Sokszor ropira tört autót akartak eladni hibátlanként.

Ennyiért esetleg elfogadhatót talász amire ígyis-úgyis költeni kell.

De majd jönnek a hatérbehoztamosztrákbóla320dtaztfasza emberek és megmondják hogy nem úgy van az.

2015. febr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Miért ennyi a negatív vélemény? :D Most egy Seat Ibizám van 1.9 szívóD '97 és egy sedan-t akarok ami lehetőleg 3-as bmw. Azzal tisztában vagyok, hogy a szerelési költség nem olcsó és természetesen nem a japánok által utángyártott alap alkatrészt venném bele, hanem a gyárit.
2015. febr. 19. 16:40
 6/16 A kérdező kommentje:

Itt van pl. ez: [link]

Alufelnis, hátsó lámpa a normális fajta, kormány is a jobbik, gyári magnó, szép belső, 2002-es.

2015. febr. 19. 16:42
 7/16 anonim ***** válasza:

13 éves dízel BMW. Lassan valószínűleg második turbó csere, lendkerékcsere és hasonlók.

De nyugodtan.

Ja és a 2000-nél megbukott a 250.000 km, legalább is dízelnél.

2015. febr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát nem túl bíztató, de tegyük hozzá, hogy egy BMW az életérzés, nem csak egy autó. A sok kritika ellenére én még mindig szerelmes vagyok belé, akárki akármit mond. És szerintetek akkor őszintén mit érdemes venni? 1-1,5 milla között sedan-t lehetőleg dízel-t és ne szar francia meg olasz kocsit mondjatok, mert ki nem állhatom őket... Köszi
2015. febr. 19. 17:10
 9/16 anonim ***** válasza:
Ennyiért megbízható Isigniát, vagy Mondeot találsz.
2015. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Talán kifogsz egy jobb Seatot, Skodát, de nem biztos.
2015. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!