Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy robogónál mi számít sok...

Egy robogónál mi számít sok kilóméternek? Szeretnék venni, de nem tudom mi az ami már sok? 11 ezer az még elmegy?

Figyelt kérdés
Tehát dolgozni szeretneék vele járni napi 10km. Piaggio liberty-t néztem 11 ezer van benne. Ez már sok?

2015. febr. 21. 06:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy 50ccm-s 4 ütemű robogóm

36e km van benne épp

2011be vettem szalonból, tehát évente 11-12e km ment bele kb, ez elég sok egy ekkora motornak.

11e sztem még teljesen jó

23e km után kezdeném húzni rá a számat, de ugye függ, hogy mikori motor és hogyan használta a gazdája.

125ccm-s motornál sztem 35e km után húznám a számat.

Ekkora motorral nem hiszem, hogy 100e km-t megélni egészséges vlna

2015. febr. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha vigyázol a motorra akkor 50.00et is eltud menni.

Az enyémben kb 20.000km van és még erős.

A km órát ne nézd mert nagyon könnyen visszatekerik

2015. febr. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok. Regi melohelyemen van egy 50-es negyutemu Liberty, 31 ezer volt benne mikor vettek, most 62 korul es meg mukodik.
2015. febr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Robogónál egyáltalán nem mérvadó a km, (manapság már a használt autókban se..) mivel kb 60-70 ezerből kompletten fel tudod újítani. Inkább az előélete számít, mi lett benne cserélve, milyen minőségűre, milyen olajjal lett hajtva, ilyenek. Meg lehet ölni 10 ezer alatt is, meg el lehet vele menni 40-50 ezret is, az állapot a mérvadó.
2015. febr. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Dobom a zöldet. :)
2015. febr. 21. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy aprilia old sr-em van , 53.286 km van benne éppen , ebből 37 ezret én tettem bele. Folyamatos karbantartás, full szintetikus olaj , jó benzin . Már volt hengerfúrás 10e km.el ezelőtt mert már megérett neki , ezzel értelem szerűen új dugó , tömítések , szíj , görgők , kuplung rugók . Főtengely csapágyakat nem cseréltem , nem húztam szét a blokkot, de még mai napig se hallok semmi surlódást felőle. A lényeg hogy ha karban tartod a motort, jó darabig elmegy :)
2015. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!