Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb terepjáró?...

Melyik a legjobb terepjáró? Melyiket érdemes venni?

Figyelt kérdés

Japán, német, amerikai, svéd akár, akármelyik érdekel. Melyik a legjobb vétel (nem a dacia duster kategóriára gondolok, hanem q7, ml, x5-6 stb. osztály)


Off-roadon milyenek a németek?


2015. febr. 21. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Lol, ember! Lol.

Q7? ML? X5? X6?


Ezek nem terepjárók. Terepen annyit sem érnek, mint egy Duster.


Mercedes G Klasse, az terepjáró.


Land Cruiser, Defender, Pajero, Samurai, ezek terepjárók.

2015. febr. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kategória, osztály. Érted? Tudod, mi az, "ember"? (az ember jelzőt is csak a legprimitívebbek használják...)
2015. febr. 21. 18:18
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

És akkor megismétlem, hátha másodjára megérted: az általad felsoroltak nem terepjárók. Nem. NEM (hátha így könnyebben elolvasod).


A kérdésedben terepjárót keresel, én erre reagáltam.

Felsoroltál ugyan pár típust, de ezek nem terepjárók - így aztán ha az a kérdésed, milyen terepjárót érdemes venni, akkor a válasz egyértelműen az, hogy nem azokat, amiket felsoroltál.


És mivel rendes csávó vagyok - tehát ember, én büszkén vállalom -, ezért mondtam is neked terepjárókat. Na azokat érdemes megvenni. Már amennyiben terepjárót akarsz venni. És mivel azt mondtad, hogy azt akarsz...


Kicsit bővebben is kifejtem neked: "off-roadon" (azaz terepen) az általad felsorolt járművek semeddig nem jutnának. Ha hirtelen terepre kerülnének, valószínűleg arra sem lennének képesek, hogy visszatolassanak az aszfaltra. Ezek ugyanis NEM TEREPJÁRÓK.


Nem arra vannak kitalálva, nem úgy vannak megtervezve és megépítve. Nem alkalmasak terepre. Pont.


Nevezheted őket akár csillagrombolónak is, de attól még nem fognak tudni repülni.

2015. febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!