Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb? Szalonból vett...

Melyik a jobb? Szalonból vett gyengébb autó, hitelre, vagy használt erős 10 éves autó saját pénzből?

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én nem hiteleznék......, saját a tuti
2015. febr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Saját a legjobb. Az enyém nem mondható erősnek és több mint 10 éves de inkább ez mint szenvedni a hitellel.
2015. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

A réginél még tudták, hogy mi hol van.

Lehet akár 40 éves, de az tuti, hogy javítható és tényleg ott van az alkatrész ahol lennie kell.

2015. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10 éves erős használt saját pénzből. Fizetne a t#k#m hitelt egy autóért, ha új ha nem!
2015. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha legalább a felét ki tudod perkálni az új autónak és a részletekbe sem fogsz belerokkanni, miért ne? Nem a hitellel van a baj, hanem azzal, ha valaki minimálbér mellé veszi fel 5 milkós autóra.
2015. febr. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Aki új autóra vágyik és szeretne egyszer za életben újban ülni, az biztos azt fog venni.

Ha 10 éves autó jönne ki saját pénzből, akkor elég sok lenne a hitel az új autóra, ezért én 1 és 2 millió között néznék egy jó Volvo S60-at, vagy Alfa 159-et, vagy 1 millió körül egy 10 évnél fiatalabb Opelt: Astrát, vagy Vectrát.

2015. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Zsolle válasza:

Szerintem ezt neked kell eldöntened.

Ha ujjat akarsz, garanciával, és keresel egy kis thm-ű hitelt, és marad a megélhetésre is, akkor vedd azt.

Ha megelégszel azzal hogy egy 10 éves autód legyen és 100-150E Km után azért lassan előjönnek a kopásból adódó hibák, akkor vedd azt. Az biztos hogy mindkettő elromolhat és az uj ha nem garis a hiba, biztos többe kerül javítani. De azért nagyon gyengét ne vegyél, mert azt biztosan utálni fogod, és megbánod hogy megvetted.


Egyébbként már vannak jó hitelek, pl a nissannál most akciós 3%thm-ek vannak. Ha ma kéne vennem uj kocsit ott vennék.

2015. febr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is inkább a régit venném. Van ilyen, h addig nyújtózkodj, amíg a takaród ér, so biztosra mennék inkább. Meg amúgyis, hát a hitel az milyen mááá, most konkrét példát nem tudok, de hogy ilyen ,hogy pl felveszel egymilliót, visszafizetsz 3-at, aztán még mindig tartozol? Az milyen mááá:D Ilyenbe nem mennék bele.
2015. febr. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, kihozol egy zsír új tegyük fel astrat a szalonbol 4-5 millióért, sok is érte, és egy év alatt Kb 1 millát esik az ára, 1,5-2 millióért meg veszel egy 6-7 éves passatot ami egyrészt nagyobb luxus, meg fontosabb, hogy megbizhatobb, többet tud. Vagy akár tudsz venni egy 7-8 éves audi a4et is, ami elég megbízható, és a 3.0 tdi motorok is vegyesen 8-9bol elmennek. Én mindenképp a használt autót ajánlanám neked, minthogy belebonyolodj valami hitelbe, ha nem eletbevago semmiképp sem menj bele hitelbe. Egy megbízható márka meg használtan se igényel sok javítás főleg ha 10 év alattirol beszelunk.
2015. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem apám volt ilyen beidegződéssel hogy ő csak új autót akar, 2003-ban vett is egy Skoda Fabia 1.2-es autót szalonban, akkor volt 2,3 millió azt hiszem. Előtte elmondtam neki hogy nézzen valami normális kocsit, ne vegyen meg egy ilyen kisautót ennyiért egy ablaktörlő motorral, hajthatatlan volt. Mentünk a Balatonra, nekem akkor egy Fiat 125-öm volt (eredeti olasz Fiat), már akkor is 35 éves volt a kocsim, a lényeg hogy eltört valami hajtás elől a Fabia-ba és megállt, pedig új kocsi volt. Megcsináltatták, utánna eltört a másik oldala, pár évvel később elszisszent belőle az olaj, szelepeket cserélni kellet, lambdaszonda meg még volt néhány baja, és hozzáteszem, nekem akkor még mindig a Fiat 125-ösöm volt és ma is megvan, bár ma már csak hétvégi autó. Mikor vettem a Fiatom, akkor potom 50 000 ft-ért jutottam hozzá, ráköltöttem 300 000 ft-ot, ez volt 2001-ben, azóta olajcsere, benzin meg gumi az amit költöttem rá. Véleményem szerint elég erős autó, 1608 köbcentis, 101 lovas, 2 vezérműtengely, 4 tárcsafék és 5 sebességes váltó, 1969-es évjárat, tehát most 46 éves de 160-170 km/h meg se kottyan neki. A fogyasztása nem egy mai autójé, viszont ha azt veszem hogy az évek alatt a felújításon kívül semmit nem költöttem rá, akkor már mindjárt nem is olyan drága a fogyasztása.
2015. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!