Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 207- es babettán a kuplung...

Tamás2000112 kérdése:

207- es babettán a kuplung tartó csavar job vagy balmenetes?

Figyelt kérdés
Van a kuplunk tartó csavar az a nagy leszeretném szedni de nem tudom hogy merre csavarjam erösen rávan tépve. Azért szeretném leszedni mert csak ugy tudom beinditani hogy standart és rákell álnom és betekerni. Kicsit csuszik a berugó kuplung. Szerintem azért mert elvittem szerelőhöz és ott szimering , csapágy, főtengely dugót és egy felfurt hengert kapott és nagy a kompresszio vagy tulsok olajat kapott. De igazábol van amikor könnyen berugom de van amikor nemsikerül rendesen huz bejárattam rendesen 33- mas keverékkel és 50 körül megy. Irjatok hogy hogyan csavarjam ki azt a csavart a pedál irányába vagy az elsőkerék felé

2015. febr. 21. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
2015. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!