Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autókat ajánlanátok...

Milyen autókat ajánlanátok nekem, az alábbi feltételekkel? Milyen márkák között nézelődjek?

Figyelt kérdés

Nem új autót szeretnék, hanem pár éves használtat, de maximum 2010-es legyen, az alatt már ne igazán.

150le körüli dízelt szeretnék, autómata 6-7 fokozatú váltóval, fontos, hogy középen a műszerfalon legyen egy nagy navigáció, tolató kamera..

Lehet szedán, lehet kupé is.


Milyen márkáknak vannak nagy navigációs autói? Jelenleg az opel astra j-vel szemezgetek, 3 millió körül nagyon jókat lehet már kapni.


2015. febr. 23. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyiből gyakorlatilag bármit lehet ajánlani. Astra jó, esetleg VW csoport amiben én gondolkoznék
2015. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
körülbelüli árat írhattál volna.az olcsóbbak közül talán a cshevy cruze,vagy ha már opel akkor insignia.viszont ezeket a kocsikat hajtogatják,simán belefuthatsz 200ezret futott példányokba is,hiába fiatal autók.a navi sem újdonság már,minden extrásabb típushoz rendelhető.
2015. febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vatafak ***** válasza:
mondeo faceliftes 2les dízel powershift válóval. én pdtdi vw motort bottal se piszkálnék...
2015. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jók azok is, amiket írtak. Bár a kérdésedből azt veszem ki, hogy inkább kompaktot szeretnél. Astra, Golf, Mazda 3, A1, Rapid Sp, Fabia stb stb.

Egyébként a PD TDI: nekem volt 1.9 PD TDI Superbem. Azt bottal nem is kell piszkálni, sőt még kézzel se, mivel annyira jó motor, hogy egyszer sem kellett hozzányúlni. Csak VW márkaszervizbe hordtam 130 ezer kilométeren keresztül, a kötelezőkön kívül egyszer volt gondja (az is egy 10-esből megoldódott).

2015. febr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!