Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót tudnátok ajánlani...

Milyen autót tudnátok ajánlani? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy a dízel vagy a benzines autó lenne megfelelő...

Évente 20-25E km-et megyek összesen. 2-3 alkalommal hosszútávra (1200 km). Minden nap használatban lenne az autó. Napi kb. 70-100km. Városban elég sokat járok így gondolom jobb lenne a benzin, mert a dízel nem szereti ha megáll és indul az autó (jelzőlámpáknál). Nem értek nagyon hozzá. Jelenleg egy Skoda Felicia 1.3 benzines van de már nincs erő benne (15 éves) és megérett egy cserére.

Szóval 1. kérdés: a fentiek leírt alapján dízel vagy benzines érné meg jobban nekem?

2. kérdés: Milyen autót ajánlótok max. 1.200.000 Ft-ig?

BMW-es kíméljenek lécíves ... Régi autót se nagyon vennék 2004-5 alatt nem nézek.



2015. febr. 23. 19:02
 1/4 Vizéli László ***** válasza:

Ennyi km mellett szerintem megéri dieselbe gondolkozni. A diesel azt nem szereti ha teljesen leállítod majd indítod hideg motornál, bár szerintem azt egyik autó se szereti üzemanyagtípustól független.

Én ilyen autót vettem csak sedan-ba. Számomra nagyon jó vétel volt.

[link]

2015. febr. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy 2004 évjáratú autó miért régi?

Ha találsz egy 2003 vagy 2002 évjáratot, de igazi 102.000 kilóval az órában zsír állapotban, és egy 2008 évjáratot visszatekert 200.000 kilóval, akkor melyiket választod ?

1.200.000 forint nem nagy összeg ahhoz, hogy egy jobbacska fiatalabb autó legyen belőle. Corsa, Fiesta, Fabia kijön belőle, de azok is 1.3 környékén, legföljebb 1.4 kööbcentisek lesznek.

2015. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is már megérheti a dízel. Golf/Astra, vagy ha a kisebb is elég akkor Corsa/Polo
2015. febr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szóval akkor már megérné a dízel ...

milyen autó márkákat érdemes nézegetnem?

Hosszútávra vennék autót, úgyhogy valami megbízható kell.

2015. febr. 24. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!