Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat ibiza 1.6 1995, vagy...

Seat ibiza 1.6 1995, vagy suzuki swift 1.3 1995? Melyiket választanád? Fogyasztás? Karbantartás? 23 n

Figyelt kérdés
2015. febr. 26. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Seat
2015. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
seat
2015. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
suzuki.
2015. márc. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen seat.
2015. márc. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyértelműen Suzuki
2015. ápr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha csak városban mászkáláshoz kell, Suzuki, de elég ahhoz 1.0-es motor, kevesebbet eszik. 1.3-as is mindenképpen jobb választás mint egy 1.6-os, nem sok különbség van teljesítményben. Suzukiról tudok mondani véleményt tapasztalatból, mind a régi, mind a 2005-ösről. Előbbinél maradva fogyasztás nyugodt használat mellett 6-7 literből ki lehet okoskodni városban (emiatt gondolom városi célra jobbnak az 1.0 literest) Nyilván attól is függ hol laksz, BP vagy vidék. Karbantartás annyiból áll, hogy: olajcsere + szűrő. Kifújt. Ha netán kopó alkatrészt kéne cserélni, nagyon olcsó. Mivel nincsenek extrák benne nincs mi elromoljon, motorja örök életű. Hosszabb utat nem vállalnék be vele, biztonsági okokból (de a Seattal sem). Első autónak tökéletes, ha szereted az autód, meghálálja.
2015. ápr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves előző, a seattal hosszabb utat is belehet vállalni. Szintén keveset fogyaszt és igénytelen. Az 1.6 viszont felesleges, 1.4 bőven elég. Suzukinál az 1.0 nem fogyaszt kevesebbet, ezerrel pörgetni kell, hogy haladni tudj vele. Abból az 1.3 az ideális.
2015. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatot írtam, nem kitalált dolog az 1.0 és az 1.3 között. Pont ezért írtam, hogy városi használatra. Az, hogy hosszabb útra nem mennék vele, úgy értettem, hogy 90-130-as sebességnél nem bíznám az életemet egyik 20 éves kis autóra sem. Seatokkal nincs sok tapasztalatom, pont ezért nem is írtam róla semmit.
2015. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!