Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti mit használtok F Astrához?

Ti mit használtok F Astrához?

Figyelt kérdés

Most vásároltam 1.6 16v benzines F astrát (2001 ferdehátú), szeretném megőrizni az autó kitűnő állapotát, ezért szeretném mindenből a neki megfelelőt biztosítani. Minden tapasztalat érdekel: Motorolaj,váltóolaj,olajszűrő,vezérlés,vízpumpa,gyújtógyertyák (márka/hőérték)futómű alkatrészek.. stb.


Illetve gyári feltöltési adatoknak is nagyon örülnék! Köszönöm!



2015. jan. 28. 07:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Castrol olaj, legalább Alco/Mann szűrők, NGK/Bosch gyertya. Gyári feltöltési adatokat nem tudom, de minden autósboltban meg tudják mondani
2015. jan. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm "első" , ment a pipa!
2015. jan. 28. 07:38
 3/7 nagy gyuri ***** válasza:
Castrol ,Mobil 1 a gyári GM -et szerintem ne...,gyergyából csak is gyári GM van drágább de semmi értelme nem verseny autók ezek,még 1000 ft sincs darabja ha neten rendeled.Az olaj szüröböl szintén GM 1000FT avval nem fogsz mellé.A vezérlés már kényesebb dolog azon nem nagyon szoktam sporólni.1hónapja lett cserélve,víz pumpából ruville ami azonos a gyári minöségel,szíj lehet dayco,continental,ezek is prémium minöségüek.10000km-ént az olajat le cseréled semmi gondod nem lesz nagyon jó kis autó.A váltó olajat nem igen szokták cserélni ,mert örök olajnak hivják...de ha gondolod nyugodtan cseréld le nem ártasz vele.3.5 liter motor olajból,de ez típus függö ,mert van amelyikbe 0.4 liter plusz megy ,olajszürö ennyit vesz fel.
2015. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a részletes infót!
2015. jan. 28. 16:02
 5/7 anonim válasza:
Mobil 1,valvoline olaj.GM gyertya.Előttem szólóhoz hasonlóan a váltó olajat nem szokták cserélgetni max váltócserekor!De attól lehet!
2015. jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Motorolajnál végül Castrol magnatec-et vettem 10/40-est szűrőkből csak mann-filtert, gyertyából ragaszkodjak a GM-hez vagy az NGK is jó?
2015. jan. 30. 06:43
 7/7 nagy gyuri ***** válasza:
Nem kell ragaszkodni,de szerintem GM -töl nem kell jobb baj nem lesz vele, de ha NGK akarsz nem lesz baj,persze te döntesz.
2015. jan. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!