Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a vagányabb,2003-as...

Melyik a vagányabb,2003-as Audi A4 full full, vagy 2006-os Opel Astra 1.9 Cdtdi metál fekete kombi full extra, vagy 2007-es Renaul Megane 1.9 dci kombi?

Figyelt kérdés
Kinézetre, melyik az amivel meg lehet jelenni komolyabb helyeken is, és nem néznek ki
2015. febr. 27. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Most képzeljünk el néhány virtuális, állítható csúszkát.

A csúszka két végén látható a két véglet.

Melyik felé állítanád a csúszka közepén az állítót?


ésszerű választás <==============O==============> vagány

megbízható autó <=============O===============> vagány

olcsón fenntartható <==============O============> vagány

újabb autó <=================O==============> vagány


Én mindet bal oldalra ütközésig. De nem vagyunk egyformák.

2015. febr. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felénk nem a "vagányság" a mérvadó. Hanem az hogy mire kell és mennyire kihasználható, mennyire drága az alkatrész, mennyire megbízható. Bár sok embernek az a menő ha hitelre van. 2003-as Audi már öreg amúgy, jönnek ki a hibák rajta, és nem tudom a "full full" nálad milyen motort takar. Amúgy a felsoroltak elég "népautók" szóval akkor ha már vagányat akarsz akkor igényes tuningoltat keress és olyat ami nem rohadt még szét és nincs széthajtva.
2015. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jogos első
2015. febr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Az Audi is, és a Renault is kellően jól néz ki ahhoz, hogy az általad említett "komolyabb helyeken" is meglehessen jelenni velük, feketében szép alufelnivel nagyon mutatósak. Jól eltalált formákról beszélünk, ami szerintem a H Astrára nem igaz, elég jellegtelennek tartom (szerintem Te is egyetértesz ebben, kedves Kérdező).


Használtautókról lévén szó nem általánosítanék, hogy melyik a jobb választás, de én biztosan inkább egy jó állapotú A4-re szavaznék 1.9 sima TDI, vagy PD TDI motorral, vezetett szervizkönyvvel (közhiedelemmel ellentétben a PD TDI is remek motor ha az olajcsere periódust betartották, illetve törődtek az autóval ahogy az elő van írva).

2015. febr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
bazi kiváncsi lennék,hogy nálad a vagány szó mit jelent egészen pontosan!amiket ugyanis felsoroltál,annyira átlag autók,hogy ezektől a szürke hétköznapokba jobban beleolvadó gépeket nehéz is lett volna felsorolni!Még ha valami erősebb motor lenne bennük,de mindegyik ugyan az az 1,9 dizel!Attól meg hogy full full még nem lesz vagány!!!
2015. febr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát ezt jól megmondtátok. Vagány mondjuk egy kiához vagy egy daewo-hoz képest, de egy ferrarihoz képest persze nem az! kinek mi.
2015. febr. 27. 21:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Na és egy Vectrához vagy Omegához képest? Ignishez vagy G-s Astrához képest vagány? Kb ugyan az a kategória
2015. febr. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem, de minisztereknek se mindegy, hogy egy opel corsával érkeznek, vagy egy Audival.. Nem veszik komolyan, ha valami szarral érkezik meg. Hiába 10 éves, akkor is.. ez számít.
2015. febr. 28. 14:36
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak te gondolod így.
2015. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
és amúgy te hol akarsz ennyire megjelenni?az operabálba vagy mi?!?!?!?
2015. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!