Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy fogyaszt kevesebbet az...

Hogy fogyaszt kevesebbet az autó? Motorfékezve, vagy üresben gurulva a lámpáig?

Figyelt kérdés
Elsősorban városi használatra gondolok, kétféle verziót is hallottam, valaki szerint lámpáig üresben gurulva fogyaszt kevesebbet, valaki szerint motorfékezve lehet takarékoskodni. Kérem csak autóval és jogosítvánnyal rendelekezők írjanak, okoskodást nem kérek.

2015. márc. 1. 12:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Tehát jobban járok ha gurulgatok?
2015. márc. 1. 17:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt nem tudom. Többet vezetek versenypályán mint közutakon, így nem igazán szoktam gurulni. Meg nekem óvatos vezetés közben (alacsony fordulaton, sebességhatárokat betartva) is megeszik 10 litert, ha hajtom, akkor meg minimum a kétszeresét :)
2015. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem lehet kategorikusan kijelenteni, hogy ez, vagy az a helyes. Ezt mindig az adott forgalmi helyzet határozza meg.
2015. márc. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!