Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Vectra B 1.6i 16V 101LE...

Opel Vectra B 1.6i 16V 101LE (2000-2002) vagy Opel Astra G 1.6i 16V 100LE. Melyiket érdemesebb megvenni? Az Astra jobb a Vectrához képest? Vagy fordítva? Vagy egyformák?

Figyelt kérdés
Eddig az Astra mellett tettem le a voksom, de képbe jött a Vectra B újabb verziója is, mivel az egy kicsit olcsóbb, mint a 2000 körüli Astra G. Maradjak a Astranál vagy igazából mindegy, mert egy kalap alá vehetők.

2015. márc. 1. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
88%

Én Astra F el kezdtem, és most kb fél éve Astra G-t használok. Nekem az Astrákkal az ég világon semmi bajom nincs, olcsó a fenntartásuk, olcsó az alkatrész, bontásból van hozzá annyi mint a nyűg, és a leghülyébb autószerelő is ért hozzájuk.


Én amikor az F astrám eladtam, akkor nagyon gondolkodtam a Vectrába és a Corsába is.


A Vectráról engem egy ismerősöm szó szerint lebeszélt, hozzáteszem hogy az ismerősöm autószerelő és kereskedő is. Ő mivel család barát és távoli rokonom így megmondta nekem hogy a Vectrát felejtsem el, mert oké hogy olcsóbbak, de az alkatrész drágább és elég sok baj van velük, meg ritkább is erre felé. Ő nem sok jót hallott róluk és volt már pár Vectrával dolga amikkel eléggé megszenvedtek mire elbírták adni. Ellentétben az Astrával nincs baj. Meg a Corsák is jók, de azok jobbára csak városi autónak alkalmasak, kisebb a csomagtér de azok is jó autók.


Én mindenképp az Astrára szavazok bár a G astrának vannak betegségei, könnyen kiégő izzók, meg ilyen apróságok leginkább, én nekem dízeles van isuzu motorra sokan azt mondják hogy az a legjobb a dízel kategóriába.

2015. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dörmögő ***** válasza:
91%
Akkor én is leteszek egy nem pártatlan voksot. Én a Vectra mellett, szintén isuzu motorral. Nekem ilyen van, nem tarom drágábbnak az alkatrészárakat mint a G astránál. Nekem személy szerint a vectra jobban tetszik, de ez egyéni véleményem. Amúgy szerintem egykutya a kettő, azt válaszd amelyik jobban tetszik.
2015. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!