Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetett már valaki Ferrari...

Alexikee kérdése:

Vezetett már valaki Ferrari 599 Gtb-t? Hogyan kell vezetni egy ferrarit?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és nem értek a sportautókhoz,de vendégsébe fogok menni,és az ismerős akihez megyek,nemrégiben vett egy ilyen autót,és le van beszélve hogy vezetem.Sajnos nem magyar,és nyelvi nehézségek is fennállnak,attól tartok nem fogom érteni pontosan mit mond vagy hogyan kell váltani:D Nem felvágni szeretnék, csupán nem szeretnék kihagyni egy ilyen élményt:)
2015. márc. 2. 09:41
 1/8 anonim ***** válasza:
nyilván ezen az oldalon tobzódnak azok az emberek akik már vezettek,vagy épp van nekik ilyen autójuk.......egyébként meg ugyanúgy kell vezetni mint bármi mást....attól mert ez egy ferrari ugyanott lesznek a pedálok és ugyanazt fogják csinálni mint egy swiftben....sőt még forgatható kormány is biztos lesz benne....
2015. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beül a vezetőülésbe, mindent megmutat és úgy adja át az autót. Ezzel ki lehet küszöbölni a nyelvi nehézségeket is. Én sem akarnék kihagyni egy ilyen lehetőséget. Ne aggódj miatta, meg fogjátok oldani :D
2015. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Első válaszoló,azért nem zárom ki a lehetőségét,hogy van itt fent olyan,akinek van tapasztalata,nem tudom miért kell ilyen rosszmájúan hozzászólni,ilyen és hasonló célból jött létre az oldal.Konkréten vezetés szempontjából arra voltam kíváncsi,hogy videóban úgy láttam hogy a kormányon kell váltani,kíváncsi lettem volna hogyan működik vagy mi a menete.

2015. márc. 2. 14:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi, megpöckölöd a kis kallantyút és fel is vált, ha a másik odalit, akkor meg lefelé vált. Még kuplungolni se kell váltás közben
2015. márc. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

" Még kuplungolni se kell váltás közben "

Mondjuk ez elég izgalmas mutatvány lenne....főleg miután nincs benne kuplung(pedál)......

2015. márc. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van olyan, amibe van, mondjuk nem tudom ebbe a Ferrariba van-e
2015. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászólásokat:) Egyébként én úgy láttam sokban van kuplung,de persze az azért megy:D
2015. márc. 2. 22:48
 8/8 anonim válasza:
ezekben már nincs kuplung. Nekem van egy 458-asom, ha gondolod megmutathatom, hogy kell kezelni.De vezettem már 599-eset is. Amúgy az 599-es jobb, mivel az 12 hengeres :)
2015. máj. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!