Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülne, illetve...

Mennyibe kerülne, illetve házilag mennyire lenne nehéz megcsinálni (korrodált autó)?

Figyelt kérdés

Szóval egy ilyen korrodált autót mennyire nehéz megjavítani házilag illetve kb. mennyi ha egy szakember végzi a munkát?

[link]

[link]



2015. márc. 5. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

ezek szerint te nem értesz hozzá, így elég drága lesz igen + festés ami megint nem mindegy, hogy miként is végzi az ember


nameg nem azért ilyen ótvar most is, mert megérné megjavíttatni, a javítási költséget belekalkulálod kapsz egy patent autót

2015. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aha értem akkor ez is megy a süllyesztőbe. úgy néz ki egy ideig marad nekem a motor :D
2015. márc. 5. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:

15000 körül van egy sárvédő, 7000 egy küszöb. Ha ügyes vagy és van szerszámod ((hegesztő lemezvágó, hajlítógép) akkor megcsinálhatod, de ez az autó úgy jó ahogy van!

Valahol már láttam ezt, és úgy emlékszem papírjai sincsenek, anélkül meg nem tudod forgalomba helyezni.

Terepre meg jó így, az alváza erős...

2015. márc. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na most akkor igen vagy nem? :D mindkettőtöknek pacsi
2015. márc. 6. 09:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak terepre hasznalnam. De akkor Elvileg bontobol a cuccokategszerezve ki lehetne azert pofozni lassan nem?
2015. márc. 6. 09:25
 6/7 A kérdező kommentje:
Mert ha motorikusan jo akkor nem érdekel hogy néz ki, idővel vennék ra egy kasznit.
2015. márc. 6. 09:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az új utángyártott alkatrészek árait írtam, kasznit kétlem, hogy tudnál venni hozzá, hiszen mind ugyanúgy rohad, mint a hirdetésben szereplő autó!
2015. márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!